Zeytinyağı onerisi

Kodla Büyü

mysybl

Aktif Üye
Merhabalar arkadaşlar...
Annem zeytinyağı satmaya çalışıyor ona yardımcı olmak istedim .... Almak isteyen , ihtiyaci olan varsa zeytinyağı iyidir cok memnun kalirsiniz.. sogukta bal gibi donar... akliniza bir sey takilmasin o konuda... ilgilenen olursa yardimci olayim...

Merhabalar arkadaşlar...
Annem zeytinyağı satmaya çalışıyor ona yardımcı olmak istedim .... Almak isteyen , ihtiyaci olan varsa zeytinyağı iyidir cok memnun kalirsiniz.. sogukta bal gibi donar... akliniza bir sey takilmasin o konuda... ilgilenen olursa yardimci olayim...
fiyat nedir hocam

Kayseri merkezden isteyen olursa Hatay 'ın soğuk sıkım zeytinyağı 5 lt 100 tl ben satmıyorum yanlış anlaşılma olmasın hatay lı bir arkadaş getirmiş satıyor

Benim buyuklerimden bilgilerime göre soğuk sıkım dediginiz geleneksel bir işlemdir ve zeytinden diğer islemler3 göre çok cok daha az yağ elde edilir. Taş değirmenlerle yapilir.. marketlerde soğuk sıkım diye yazanların olabilmesi zor... çünkü tek bir zeytin hasadı ile elde edilir zeytinler birbirine karismaz...benim sizlere önerdiğimde aslında soğuk sıkım diyebiliriz tabi bunu markettekilere göre.. . Ama gerçek soğuk sıkım olması çok zor çok kıymetli çünkü...

Bu yağ o anlamda tek bir zeytin hasadiyla elde edilmiştir... ve zeytinlerin kalit3si iyidir... zaten üründe belli bir miktar veriyor sonra bitiyor annem bu sene zorlanınca ben yardımcı olmak istedim...

Geri