Zil Programı

Kodla Büyü

alpo44

Üye
arkadaşlar yeni yapmış olduğum zil programını sizinle paylaşmak istedim. tabi bazı eksiklikleri var ama zamanla onları halletmeye çalışacağım. programın çalışması için net.framework 3.5sp1 gereklidir.

program c# ile yapılmıştır ilgilenen arkadaşlara kaynak kodlarınıda gönderebilirim böylece kendilerine göre ayarlamalar yapabilirler. Ama kodlar biraz karışık gelebilir :oops:
Kaynak kodu isteyen arkadaşlar alperalbostan41@gmail.com adresine mail atabilirler.

Ekli dosyalar

• Alpzil_setup.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 1,022
Hocam çok güzel olmuş. Eksiklikler demişsinizde ben eksiklikleri göremedim. Ama xp için önce framework 3.5 sp1 kurmak baya uzun sürüyor. Windows 7 de denedim çalışıyor. :+1:
Bide zil sesi dosyalarındaki başlangıç ve sürec ifadelerini anlamadım

sağolun hocam. çok bir eksiklik yok şuan. zil sesindeki başlangıç süresi bir zil parçasındaki başlangıç saniyesi ve süreçte kaç saniye süreceği ile ilgili. bunu bir şarkının içindeki güzel bir bölümü kesme yapmadan çalmak için tasarladım.

slmlr... harika bir programa benziyor, daha kullanmadım ama oldukça emek harcanmış... elleriniz kollarınız dert götrmesin sayın hocam... fakat bana böylesi güzel bir programın 7 şer saatlik versiyonları lazımdı... ama kod işinden zerre anlamam ne yazık ki... keşke elinizde o tür bir versiyonu olsa...

proğramı indirdim kurdum bi türlü çaldıramadım
basit bizil proğramı yok mu arkadaşlar köy okulunda zilsiz kaldık
opolor var işletim sistemi vista

Geri