ZİL PROGRAMI ACİL!!

Kodla Büyü

esal

Site Gezgini
arkadaşlar acilen zil programına ihtiyacım var. mümkünse crackli olsun. teşekkürler.

Esin hocam bu program umarım işini görür.Bu programın yapımında emeği geçen Hasan Yunus ATEŞ hocama sonsuz saygılarımı sunarım...

Supper Zill

ÖZELLİKLERİ:
1. Sorunsuz çalışma - Kolay kullanım - Otomatik başlama
2. Zil çalmazken bilgisayarın ses çıkışını otomatik kapatarak istenmeyen
sesleri önleme
3. Tüm Windows seslerini otomatik kapatma
4. Tenefüslerde müzik yayını yapabilme
5. Her melodi ve müzik için ayrı ses seviyesi belirleyebilme
6. İstiklal Marşı, saygı duruşu ve siren çalabilme
7. Zillerin sonunda anons yapabilme
8. .mp3, .wav ve .mid dosyalarını çalabilme
9. Hafta sonu kursları için ayrı zaman çizelgesi

http://www.filefactory.com/file/51b945/

aşağıdaki sitedeki tamamen ücretsiz yazlımı deneyin bence. Bu programı kullandıktan sonra bilsaya program demeyeceğinize eminim. Programın hepsini kullanmak zorunda değilsiniz kurduktan sonra sadece zil bölümünü veya ders dagıtımını kullanabilirsiniz.

http://www.okulotomasyon.com

program içeriği aşağıdaki liste kadar zengin...

Yazılım aşağıdaki modüllerle birlikte geliyor;
Rehberlik
Okul Yönetimi
Zil Programı
Ders ve Nöbet Dağıtımı
Maaş Ekders Modülü
E-Evrak(Gelen Giden)
Öğrenci İşleri Diploma ve Karne Basımı
Yılsonu Evrakları
Öğrenci Devamsızlık ve Not İşlemleri
Demirbaş Personel

http://www.sasonlisesi.net/okulzil/SoftGeOkulZil.exe

programın özellikleri:
İsteğe göre istenilen müziği herhangi bir zil tonu olarak atama,
- haftalık ders programını kolay hazırlayabilmek için sihirbaz
- Zillerin sonuna isteğe bağlı anons ekleme,

- Tenefüslerde istenilen çalma listesinden müzik yayını yapabilme

- Sınav başlangıç ve bitiş Zili Belirleyebilme

- Dört farklı güne ve saatte İstiklal Marşı çaldırabilme

- Farklı ders ve zil çizelgelerini oluşturup kaydetme özelliği sayesinde birsen fazla ders programı oluşturabilirsiniz.

- Farklı çalma listeleri oluşturabileceğiniz ve bu listeleri müzik yayınında kullanabileceğiniz bir müzik oynatıcı.

- İstediğiniz anda öğrenci giriş, öğrenci çıkış, öğretmen zili, İstiklal Marşı, Onuncu Yıl marşı, siren çaldırabilme
- ders sırasında istenmeyen sesleri kapatma
- ikili eğitime uygun
- yazdırma desteği

http://www.sasonlisesi.net/okulzil/SoftGeOkulZil.exe

hocam bu benim yapmış oldğum zil programı buda 21 günlük demo sürüm
ama bana programın istediği ürün kodunu yollarsanız size keyini geri yollayabilirim
aslında programın özellikleri ile ilgili açıklama yukarıdaki iletimde(birinci sayfada) var
bu başlık başka bir yere daha açıldığı için bu mesajı tekrar yazdım
şu anda okulumda ben bu programı kullanıyorum.

Fantasio hocam programı indiremedim(ingilizce olduğu için bişey anlamadım) nasıl indirebilirm anlatırsan sevinirim... şimdiden tşkler

Sayfayı açtığında karşına çıkan ekranda Yeşile belirtilmiş olan FREE DOWNLOAD butonuna tıklıyorsun...daha sonra açılan yeni sayfada Click here ile başlayan cümleye tıkla ve siyah ekran öteki ekrana geçecek...Bir sonraki ekranda code yazan yerde verilen kodu yaz ve continıue ye bas....BEGIN DOWNLOAD yazan kısma tıklayarak işlemi bitir

Soft-GeOkulZilV1.0Beta.exe

celikumit' Alıntı:
http://www.sasonlisesi.net/program/Soft-GeOkulZilV1.0Beta.exe

hocam bu benim yapmış oldğum zil programı buda 14 günlük demo sürüm
ama bana programın istediği ürün kodunu yollarsanız size keyini geri yollayabilirim
aslında programın özellikleri ile ilgili açıklama yukarıdaki iletimde(birinci sayfada) var
bu başlık başka bir yere daha açıldığı için bu mesajı tekrar yazdım
şu anda okulumda ben bu programı kullanıyorum. bu forumun üyelerinede
ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum

hocam mümkünse ben istiyorum....teşekkürler...

Re: Bu nedir ya

aysarg' Alıntı:
sekiz' Alıntı:
eğer zil probleminizi tam olarak çözemediyseniz www.sekizdesekiz.com www.zilenyum.com www.okulzili.com adreslerinden faydalanmanızı teklif ederim,

Okullarda zaten 5 kuruş para yok.

Sen 200 ytl para istiyorsun.
Hocam 200 YTL yi vermeyip,ücretsiz programları kullandıktan sonra amfisi yanan okulları bilseniz,200 ytl lik programın aslında ücretsiz programlardan daha ucuz olduğunu anlarız,

kargakey' Alıntı:
kullanışlı bir kütüphane programı arıyorum
barkod basan olursa çok sevinirim tşk
www.sekizdesekiz.com adresinde okullara yönelik profsyonelce hazırlanmış, "sekizdesekiz kütüphane yönetimi uygulaması" adında program mevcut indirip incelemenizi tavsiye ederim,
Not:Barkod lu üye kartı basma ve kitap alışverişini barkodla takip etme şansı da var

Daha iyisi de var
bu program ayrı bir ses kartını kullandığından tenefüs öncesi ve teneffüs sonrası hiç bir sesi anfiye vermez Sizde bilgisayardan istediğiniz müziği dinlersiniz.

Programın adı Zilli internetten arattırıp bulabilirsiniz

Re: Bu nedir ya

Hocam 200 YTL yi vermeyip,ücretsiz programları kullandıktan sonra amfisi yanan okulları bilseniz,200 ytl lik programın aslında ücretsiz programlardan daha ucuz olduğunu anlarız,
17 yıldır bu meslekteyim daha anfisi yanan okul görmedim. mesajlarınıza baktım yüzde 80 ila 90 ı reklam üzerine. üye adınızda reklam verdiğiniz siteyle alakalı olduğuna göre pazarlama amaçlı üye olmuşsunuz. ve bu yorumunuzda da pazarlama kokuyor. anfisi yanan okullar diyerek ihtiyaç yaratıp ürünü pazarlamaya çalışıyorsunuz. oysaki anfinin yanma sebepleri başka şeylerdir anfinin sürekli açık kalmasından kaynaklı ısınma sorunları bu sorunlara yol açabilir. bununda çözümü ses düzeyini otomatik kısan programlar kullanmak olabilir. Ücretsiz olarak https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/okul-zil-programi-ucretsiz-ve-amfi-kontrollu-2012.45759/ konusunda bahsedilen programdan yararlanabilirsiniz. bunun için konu içerisinde yer alan devre şemasını herhangi bir elektronikçide yada meslek liselerinde uygun fiyatlara 30-40 TL ye yaptırabilirsiniz. bir programa 350 +kdv kontrolcüye 500+kdv vermekmi yoksa bumu mantıklı siz karar verirsiniz artık. tabiki pazarlama iç güdüsüyle bunada bir kulp bulacaksınız. şimdiden iyi forumlar.

Daha iyisi de var
bu program ayrı bir ses kartını kullandığından tenefüs öncesi ve teneffüs sonrası hiç bir sesi anfiye vermez Sizde bilgisayardan istediğiniz müziği dinlersiniz.

Programın adı Zilli internetten arattırıp bulabilirsiniz
bir link atarsanız daha verimli olur. zilli diye aratmayı hiç istemem zira 1. si işletiliyor olabilirim 2. si karşıma başka görseller çıkabilir :)

Geri