Zipgrade

Kodla Büyü
Aynı testte A ve B için cevap anahtarı eklenebiliyor mu ?

okuyor hocam. ben de 2 sütun yapıyorum dikey. bir sütuna sığacak kadar küçültüyorum,yukarıda paylaştığım cevap anahtarını. rahat okuyor.
Hocam sanırım siz aynı oranda küçültme yapıyorsunuz(en boy)bende sadece aşağıya doğru yaptım.olmadi.

MarkOper diye bir uygulama da var ücretsiz. Android telefonlarda kullanılabiliyor. deneyebilirsiniz. zipgrade den bir eksiği yok.

Evalbee mobil uygulama ingilizce ama zipgrade gibi uygulama ve Ücretsiz..
kullanımı

Zipgrade'in cevap anahtarı için 2 farklı kitapçık yapabiliyor muyuz ? ben göremedim.

Zipgrade'in cevap anahtarı için 2 farklı kitapçık yapabiliyor muyuz ? ben göremedim.
web arayüzünde
answer sheets---> Custom Answer Sheets bölümünden kendiniz form tasarlayabiliyorsunuz. Ben bir tane paylaşıyorum örnek olarak. Grup olan 10 soru çoktan seçmeli (abcd) 5 soru doğru yanlış bir soru açık uçlu(şimdilik sayısal alabiliyor).

Copy/paste:https://www.zipgrade.com/2874.png sharing/vLbCeXfx/

Ekli dosyalar

• 2971.png
    2971.png
    168.6 KB · Görüntüleme: 11
https://www.zipgrade.com/sharing/a3EHGnjA/ kendiniz optik formunuzu Answer Sheets bölümünden oluşturabilirsiniz. benim formu bir kaç metin önce paylaşmıştım kullanabilirsiniz.
Merhabalar,sınıfları oluşturdum,answer sheet bölümünden sınıfın optik forumunu cikartabilitorum,hepsinin üzerinde ismi yazıyor ama 50 soruluk çıkıyor,note olarakta öğrenci numarası 3 haneli olduğu için diyor.bunun çözümü varmı?

Eğer sonuçları analiz etmek, veri tabanında saklamak isterseniz kendi yapmış olduğum excel dosyamı da paylaşabilirim.

Optik Paylaşım Kodu : Rw8S54bR

Bu kodu kullanarak hazırlamış olduğum optiği kullanabilirsiniz.
hocam merhaba. doğru-yanlış ile birlikte boş soruları da rapor olarak görüntüleyebilmek için programınıza ihtiyaç duyuyorum ama buradan indiremedim. yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar. Zipgrade uygulamasında hazırladığımız sınavların sinav karnesini (raporlari) yazdirdigimizda hangi sorunun hangi kazanıma ait olduğunu gösteren bir liste yapabilir miyiz ? Aynı kurumsal denemelerdeki gibi....

Geri