znoo.net belası

Kodla Büyü

anima

Site Gezgini
Arkadaşlar bütün ayarları normal görünüyor bilgisayarımın ama açılış sayfası znoo.net değiştiremiyorum. kayıt defterine falan baktım zaten anasayfa butonuna tıklayınca da google açılıyor ama açılış sayfasını değiştiremiyorum. firefox, chrome explorer üçünde de aynı sorun var bi çare bilen var mı? :(:(:(

geçmiş olsun hocam.. netten araştırıp cevap bulursam yazarım..

hocam kısayolları ya da görev çubuğundaki simgeyi kullanıyorsan bunları sil ve başlat menusunden tekrar kısayol oluştur ya da görev çubuğuna at.

Aslında çok basit hocam keşke bütün belalar bunun kadar kolay olsa.. :)
Hocam simgelerin üzerinde özelliklere tıkla ordan kısayol yolunun sonundaki znoo adresini sil..

bayx49' Alıntı:
hocam kısayolları ya da görev çubuğundaki simgeyi kullanıyorsan bunları sil ve başlat menusunden tekrar kısayol oluştur ya da görev çubuğuna at.
Hocam bu şekilde çözdüm çok teşekkür ederim, cevabım biraz geç oldu ama neyse :roll:

raziyedüzgün' Alıntı:
bayx49' Alıntı:
Hocam bu şekilde çözdüm çok teşekkür ederim, cevabım biraz geç oldu ama neyse :roll:

Bu yöntem ile zararlı silinmiş olmuyor ama. Sadece gözünüzün önünden gitmiş oluyor.

Bu tür sorunların kökünden çözümü aşağıdaki gibidir. Dünyanın saygın güvenlik sitelerinin kullandığı yöntemdir.

guvenlik-antivirus-spyware-vs-f48/tarayici-ana-sayfa-sorunlarinin-cozumu-t119004.html

Geri