Zoom u sınırsız nasıl yapabiliriz

Kodla Büyü

teknomann

Aktif Üye
Arkadaşlar okul toplantıları için zoom u 40 dk değilde sınırsız kullanmak İçin ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz lütfen

İl formotörünüzde sınırsız zoom üyeliği tanımlı olmalı, toplantı oluşturmasını isteyebilirsiniz. 250 kişi sınırı var ama süre sınırını hatırlamıyorum ama en az 60 dk.'dır...

yıllık 150 dolar üyelik ücreti ödeyerek pro lisans almalısınız hocam, pro lisans aldığınızda 30 saat aralıksız toplantı yapılmasına izin veriyor
Ücretsiz yapılma imkanı yok mu acaba hocam. Bir aralar okul resmi kurum kodlu maili ile 40 dk Sınırı olmadan toplantı yapılabiliyor diye duymuştum ama yapan uygulayan var mı acaba

İl formotörünüzde sınırsız zoom üyeliği tanımlı olmalı, toplantı oluşturmasını isteyebilirsiniz. 250 kişi sınırı var ama süre sınırını hatırlamıyorum ama en az 60 dk.'dır...
Evet hocam bildiğim kadarıyla il formatöründe lisanslı zoom var. Ama bana yönetici giriş bilgilerini mi vermesini isteyeceğim o kısmını anlayamadım

okul adına kaydolduğunuzda sadece ilk ders sınırsız onun dışındakiler aynı sınırlı il formatöründe 1 tane var sınırsız o da kendi online toplantıları için kullanır zoom üyeliğinde 1 kişi toplantı başlatır toplantıya insanlar katılır aynı üyelik ile 2 kişi farklı farklı cihazlarda toplantı yönetemez. zoom un bilinen bir cr-ack ı yok şu anda. Dünyanın en büyük torrent ve warez sitelerini araştırdım. şu an için yok

Salgından dolayı satın alım yapmadan k12 okulları için 40 dk süre sınırı geçici olarak bazı ülkelerde kaldrıldı ama maalesef içlerinde Türkiye yok. O yüzden şimdilik işe yaramıyor.

Salgından dolayı satın alım yapmadan k12 okulları için 40 dk süre sınırı geçici olarak bazı ülkelerde kaldrıldı ama maalesef içlerinde Türkiye yok. O yüzden şimdilik işe yaramıyor.
o zamna farklı okul bulsak olur değil mi? Avustralya'da web sitesini yaptığım bir okul vardı onun üzerinden yapabilim belki, ya da edulu domain alıp çakma okul sitesi yapıp onun üstünden full kullanabiliriz

Avustralyadaki okul kendi kullanıyormuş kabul etmedi k12 yabancı domain alıp deneyeceğim. sonucu buradan yazarım

Evet yukarıda yazıldığı gibi zoom bazı ülkelerde 40dk sınırını kaldırdı. Ancak Türkiye listede yok.

Bana zoomdan gelen maile göre aşağıdaki tarihlerde 40 dakika sınırını kaldırmışlar.
23 Aralık saat 10:00 - 26 Aralık Saat 06:00 arası
30 Aralık saat 10:00 - 2 Ocak saat 06:00 arası

Geri