Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zorunlu Hizmete Dair Bir Soru

Konu, 'Meb Atama ve Yer Değiştirme' kısmında mdonmez tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. mdonmez

mdonmez Site Gezgini

Arkadaşlar merhabalar. Sizlere Zorunlu Hizmete dair bir sorum olacak.

2017 Haziran Ayında zorunlu hizmetimi tamamlamadan yine zorunlu hizmet bölgesine atandım. Sonrasında Eşim Özür grubundan Zorunlu Hizmet olmayan bir okula tayin oldu.
    Şu anda ilçede görevlendirme olarak çalışıyorum ve zorunlu hizmetten sayılmıyor. Şimdi Eşimin Mebbisinde zorunlu hizmet yapması gerekiyor(tercih yapacak) diye not çıkıyor. Benim zorunlu hizmetim ertelenirken onunki de ertelenmiyor mu ? Yoksa ben ilçeyi bırakmam mı gerekiyor onun yer değiştirmemesi için ?

2. amip33

amip33 Süper Üye Süper Üye

Görevlendirme meselesini bilmiyorum ama siz zorunlu hizmette olduğunuz için tayin döneminde eşiniz başvuru yapıp erteletecek.Eşim zorunlu hizmetini yapıyor diye. O yazı hep duracak zaten eşinizde af gelene veya zoırunlu hizmetini bitirene kadar.

mdonmez bunu beğendi.
  3. cinefil

cinefil Seçkin Üye Seçkin Üye

Ben de esimin yanına zorunlu hizmetimi tamamlamadan geldim. MEBBİS bilgilerimde de aynı şey yazıyor. Galiba Nisan'da belgeleri verince degisecekmis.

mdonmez bunu beğendi.
  4. computing

computing Seçkin Üye Seçkin Üye

boş ver hocam bırak ilçeyi git okuluna bitir zorunlu hizmetini, yoksa bu hep karşına çıkacak.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal