Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü hk

Kodla Büyü

formator2006

Aktif Üye
Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde kurs çıkmış. dahaönce giden arkadaşalr varmı acaba ? yemekleri kalacak yer temizlik vs vs vs nasılsdır acaba. bilgi verirseniz sevinirim.

kalacak yeri önceden ayırtmanız gerekiyo hocam.. özellikle tatil dönemlerinde dolu oluyo tüm öğt.evleri.. öğle yemeklerinde 3 çeşit 8-9 gibiydi 12 tlye çıkmış. ama uygun yinede

kalacak yer olarak odaları temizliği iğidir heralde:)) başka yer olursa git gel sorun olur.. ben oraya yakın sayılırım.. oradan k.köye 20dk yarımsaatte gidersiniz toplu taşımayla

Buraya gitmek için Harem demi inelim yoksa dudullu tesiste mi inelim. Ben de ilk defa gideceğim.

Ataşehirde olan Zübeyde Hanım Öğretmenevi. Milli eğitimin yakınında. Enstitü ise farklı bir yerde olabilir.

dj_alper' Alıntı:
Buraya gitmek için Harem demi inelim yoksa dudullu tesiste mi inelim. Ben de ilk defa gideceğim.
..
harem e uğrayanlar dudullu / ataşehir e pek uğramaz.
dudullu / ataşehir e uğrayanlar harem e pek uğramaz
..
dudullu da inerseniz
1. servis ile gidebilirsiniz
2. taksi ile 15 tl en fazla
3. kamilkoç ile gelirseniz hemen ineceğiniz yere yakın 10 numara geçiyor. öğretmenevine 3-4dk yürüme mesafesinde duraktan geçer

Dudullu tesisi, samandira ve haremden daha yakınmış.ne hikmetse bende bileti metroturizmden almıştım.beni samandira da bırakacakmış.samandiradan sonra da ataşehir e direk servisleri olacağını pek sanmiyorum ama deneyecegiz şansımızı:)
zübeyde hanım hizmetici egitim enstitüsü ve ASO diye geciyor ismi hugo hocam.

dj_alper' Alıntı:
Dudullu tesisi, samandira ve haremden daha yakınmış.ne hikmetse bende bileti metroturizmden almıştım.beni samandira da bırakacakmış.samandiradan sonra da ataşehir e direk servisleri olacağını pek sanmiyorum ama deneyecegiz şansımızı:)
zübeyde hanım hizmetici egitim enstitüsü ve ASO diye geciyor ismi hugo hocam.
..
aynı yer hocam öğretmenevi ile.
öğretmenevi içinde konfrens salonları var.

metro nuun merkeze servisleri var. ATAŞEHİR ya da KÜÇÜKBAKKALKÖY servislerini sorun ÖĞRETMENEVİ ne gideceğinizi söyleyin. Metro nun duduluda da tesisi var ama sanırım burdaki sadece giden yolcu...

Ben İstanbul'da yaşıyorum. Bu öğretmenevi Ataşehir de. Daha önce kursa gitmişliğim var. Güzel bir yer ama fiyatları pahalı buldum. Metroyla gelenler kadıköy-tavşantepe metrosuna binip kozyatağı durağında inecek. Duraktan biraz yukarıda kalıyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu hortlatiyorum ama..Sabiha Gökçen de inecegim. Servis var mıdır küçükbakkalköy e. Bilen var mı arkadaşlar. CCNA-1kursu çıktı haftaya başlayacak pazartesi. Nasıl gideceğim Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ne?

yaya2015' Alıntı:
Konuyu hortlatiyorum ama..Sabiha Gökçen de inecegim. Servis var mıdır küçükbakkalköy e. Bilen var mı arkadaşlar. CCNA-1kursu çıktı haftaya başlayacak pazartesi. Nasıl gideceğim Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ne?
Onayı ne zaman verdiler hocam? Bizim ki beklemede hala. Reddedilecek anlaşılan.

selcuklu' Alıntı:
yaya2015' Alıntı:
Erdal hoca mail attı 15 inde. Onaylandı katılacaksanız 16 Şubat a kadar maili cevaplayınız dedi. Cevapladım ama geri de dönmedi...

Alternatif 1: çok sayıda otobüs var

acıbadem üniversitesi durağı http://www.iett.istanbul/tr/main/du...urak-Bilgileri-Hattın-Duraktan-Geçiş-Saatleri

harita https://yandex.com.tr/harita/115690...40,29.110172~40.982290,29.107805&rtt=pd&l=sat
yürüme 550m mesafe
Alternatif 2: az sayıda otobüs

zübeyda hanım öğrt.evi durağı http://www.iett.istanbul/tr/main/du...urak-Bilgileri-Hattın-Duraktan-Geçiş-Saatleri

ataşehir kaymakamlığının bitişiği zaten. sorarsanız yardımcı olurlar. Ataşehir-küçükbakkalköy den minibüs otobüsler ile ulaşım sağlanabilir.

yaya2015' Alıntı:
selcuklu' Alıntı:
yaya2015' Alıntı:
Erdal hoca mail attı 15 inde. Onaylandı katılacaksanız 16 Şubat a kadar maili cevaplayınız dedi. Cevapladım ama geri de dönmedi...

Bende başvurdum ancak benimde beklemede diyor. :shock:

Ben de kursa başvuru yaptım, ama hala son iki kısım hala "Değerlendirmede" yazıyor.

Kontenjan yetersizliğinden reddedildi yazıyor. 700 küsür kişinin başvurmuş olduğu bir kursa sadece 20 kişi alınacağından dolayı üzülmedim. Fakat bu sürecin bu güne uzaması iyi olmamış. Daha önceki bir zamanda belli olsa herkes kendini buna göre ayarlar diye düşünüyorum. Katılımcılara kolay gelsin.

Ben de katılmayı çok istemiştim bu kursa fakat reddedildi. Giden arkadaşlardan bilgi alabilir miyiz acaba? Ulaşım, konaklama nasıl? gibi...Aynı yerdeki başka bir kursa da başvurmuştum, bir kaç güne açıklanır sanırım.Merak ediyorum o yüzden :)

Yok mu bilgi verebilecek olan hocalarım. Orada verilecek olan bir kursta görevlendirildim de.. :shock:

Geri