Zümre Tutanagi ve Yillik Program

Kodla Büyü

radicalbrain

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba
okulda tek bt ogretmeniyim zumre tutanagi hazirlamam gerekiyor mu? gerekiyorsa bu hayali veya alinti bir tutanak mi olacak?
bir de sinif sikintisi nedeniyle bt sinidi dagitilmis. yillik plani yeni mufredata uygun ve bt sinifi olmaya gore nasil hazirlayabilirim?

sagolun hocam. benim de ilk atamam deneyimsizim. nasil olur isler nasil yurur bilmiyorum. idare de yonlendirmiyor zaten.
TAKILIRSIN diyorlar.
53-60 kisilik siniflarim var ve evinde bilgisayar olanlari sordugumda sayi 5 i gecmiyor. projeksiyon da yok. kendi laptopini goturcem bir de projeksiyon ayarlayabilirsem az biraz bisi gorur cocuklar.

radicalbrain' Alıntı:
sagolun hocam. benim de ilk atamam deneyimsizim. nasil olur isler nasil yurur bilmiyorum. idare de yonlendirmiyor zaten.
TAKILIRSIN diyorlar.
53-60 kisilik siniflarim var ve evinde bilgisayar olanlari sordugumda sayi 5 i gecmiyor. projeksiyon da yok. kendi laptopini goturcem bir de projeksiyon ayarlayabilirsem az biraz bisi gorur cocuklar.

yuh...53-60 ne abi? Neresi orası? Allah kolaylık versin... Ayrıca hayırlı olsun... Takma kafana yapa yapa öğrenirsin...

radicalbrain' Alıntı:
TAKILIRSIN diyorlar.
hocam ilk haftalarda donanım, internet güvenliği, virüs felan iyi gider de sonra bu durum çocukları da seni de sıkar, işte o zaman boyuna yazdır eline ne geçerse yazdır :++: yoksa rahat durmazlar sen üzülürsün sen üz hocam.

yer batman. yer sikintisindan dolayi bt sinifi kutuphane vs her sey kaldirilmis okulda. zaten cogu okul burda.
biz batida cok iyimsermisiz.
hani hep duyariz devlet buraya bir sey yapmiyor diye. cidden yok gibi. devletin gormedigi hayalet okullar var burada.

computing' Alıntı:
radicalbrain' Alıntı:
TAKILIRSIN diyorlar.
hocam ilk haftalarda donanım, internet güvenliği, virüs felan iyi gider de sonra bu durum çocukları da seni de sıkar, işte o zaman boyuna yazdır eline ne geçerse yazdır :++: yoksa rahat durmazlar sen üzülürsün sen üz hocam.

valla bugun bilgisayar nasil bisi onu anlattim. monitor, klavye den basladim ic donanima kadar gittim.
hard disk, islemci, anakart, ram nedir diye sordum. bedensellestirdim bunlari cok hoslarina gitti. sinifta cit cikmadi. ve herkes katildi. ama bu cocuklar bilgisayari hic bilmiyor. bilenler de wolfteam diye bi oyun varmis kafeye gidip onu oynuyor. kiz ogrenciler zaten buralara gidemedikleri icin tamamen yabanci bilgisayara. bize acip kapamayi da ogretceniz mi diye soruyorlar.

millet salla ya maasina bak diyor da insanin ici elvermiyor. hatta bu cocuklara bilgisayari anlatacak video tarzi bisi var mi?

Geri