(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
Teşekkür ederiz Hasari Hocam. Yeni görevlendirildigim okulda kurulu olan ekilit programında hesaba giriş yapamıyorum e posta adresini bilmediğimden. E posta adresini güncellemenin bir yolu var mı?

Telefona ayarları yüklemek istediğimde aşağıdaki gibi "Lisans süreniz sona erdi" bu uyarıyı alıyorum. Belirtilen tarihten sonra telefona uyulama yükleyip ayar yapmıştım, bu hata çıkmamıştı.
WhatsApp Image 2024-05-14 at 10.31.50.jpeg

Son düzenleme:
Hesabınızda lisansınız yoksa yani ücretsiz sürümü kullanıyorsanız hesaba bağlanmanıza gerek yok hocam. Ayarları kaydetmeniz yeterli.
Telefona ayarları yüklemek istediğimde aşağıdaki gibi "Lisans süreniz sona erdi" bu uyarıyı alıyorum. Belirtilen tarihten sonra telefona uyulama yükleyip ayar yapmıştım, bu hata çıkmamıştı.Ekli dosyayı görüntüle 76125

Mrb, tahtayı açınca program aktif olana kadar geçen 5-6 saniyelik sürede öğrenciler Chrome ve YouTube u açıyorlar, sonra program aktif olup ekranı kaplasa bile YouTube arkada şarkı çalmaya devam ediyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Nasıl çözebilirim bunu sizce :)

Bugün uygulamanın IOS yazılımı olduğunu gördüm, heyecanla deneyeceğim. Emeğinize sağlık minnettar olduk @mehcan
Bu galiba, kullanan var mı?

Telefona ayarları yüklemek istediğimde aşağıdaki gibi "Lisans süreniz sona erdi" bu uyarıyı alıyorum. Belirtilen tarihten sonra telefona uyulama yükleyip ayar yapmıştım, bu hata çıkmamıştı.Ekli dosyayı görüntüle 76125

IMG_5497.png

Yazılımcı arkadaşı boşuna gömmüşler. İos sistemde çalışıyor. Hesaba bağla kısmına değilde sağ yukarıdaki disket 💾 resmine tıklamaları gerekli kayıt etmek için. Üstelik ücretsiz versiyonu kullanıyorum

Mrb, tahtayı açınca program aktif olana kadar geçen 5-6 saniyelik sürede öğrenciler Chrome ve YouTube u açıyorlar, sonra program aktif olup ekranı kaplasa bile YouTube arkada şarkı çalmaya devam ediyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Nasıl çözebilirim bunu sizce :)
Merhaba.
5-6 saniye normal değil hocam. Max 1sn içinde devreye girmelidir.
Tahta çalışmaya başladığında bazı kontroller yapılır. Eksik/hatalı veriler varsa indirilir. Bu yüzden gecikiyor olabilir. Tahtanın bir tanesinde yazılımı güncelleyip deneyiniz. (Tabi ana programı güncelleyip kurulum diskinizi de tekrar oluşturmayı unutmayınız)

Mehcan hocam elinize sağlık. Size laf söyleyen kendisi bir şey üretsin. Allah razı olsun. Her zaman dua ediyorum size

Aynen. Ben de çok teşekkür ediyorum. İşlerimizi çok kolaylaştırdı. Birçok alanda faydası oldu. Beni rahatlattı. Allah razı olsun.

Kullanıyorum hocam sorunsuz ve ücretsiz. Programın daha bir çok özelliği var, onları aktif kullanmak isterseniz ücretli versiyona geçebilirsiniz

Geri