İl İçi Tayin Açıklanmadan Başvuru İptali Hk.

Kodla Büyü

MEFE07

Site Gezgini
Merhaba sayın hocalarım, il içi tayin başvurusu yaptım fakat beklenmedik durumlardan ötürü sonuçlar açıklanmadan başvurumu iptal etmek istiyorum. Bildiğiniz üzere sonuçlar 22 Mayıs tarihinde açıklanacak. Bu tarihten önce başvurumu tamamen iptal etmem mümkün mü? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan veya bilgisi olan hocalarım bilgilendirirse çok memnun olurum.

Gerekcenizi yazan Dilekçe ile başvuru yapın okul üzerinden il MEM atama şubesine. Önceki başvurunuzu dikkate almazlar.

Merhaba sayın hocalarım, il içi tayin başvurusu yaptım fakat beklenmedik durumlardan ötürü sonuçlar açıklanmadan başvurumu iptal etmek istiyorum. Bildiğiniz üzere sonuçlar 22 Mayıs tarihinde açıklanacak. Bu tarihten önce başvurumu tamamen iptal etmem mümkün mü? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan veya bilgisi olan hocalarım bilgilendirirse çok memnun olurum.
Hocam pazartesi sabah hem il MEM e bilgi verin ve resmi yazılı dilekçeyi de aynı gün okul ve ilçe üzerinden il e ulaştırın atamanızı yapmasınlar. Yoksa atamaniz olursa iptali mümkün olmayabilir. Ciddi bir konu bu

Hocam pazartesi sabah hem il MEM e bilgi verin ve resmi yazılı dilekçeyi de aynı gün okul ve ilçe üzerinden il e ulaştırın atamanızı yapmasınlar. Yoksa atamaniz olursa iptali mümkün olmayabilir. Ciddi bir konu bu
Atama olursa iptalinin mümkün olmadığını biliyorum hocam olmaması da mantıklı olan. Bende atamalar gerçekleştirilmeden iptalinin mümkün olup olmadığını merak ediyorum. Malumunuz bazen memur arkadaşlar net bilgisi sahibi olmadan kestirip atabiliyorlar. Böyle bir hakkım varsa peşine düşmek istiyorum :)

carsamba aciklanacagi icin pazartesi ilk iş il mem bazinda bilgi alinip dys üzerinden okula ve okul kanaliyla ilce vs e dilekce yollarsa basvuru iptal edilmesi gerekli boylelikle o okulu sizinden daha az puani olup tercih edenlerinde sansi olmus olur o okul icin.

Arkadaşımın başına da aynı durum geldi çok uğraştı ancak o yapamadı. Umarım siz muvaffak olursunuz sayın hocam

Hayırlısıysa İnşallah hocam. Bu sene mi uğraştı arkadaşınız? Tercih bitiş ve sonuç açıklanma tarihi arasında birkaç gün var mıydı?
Bu atama değil bir önceki iliçinde uğraştı Hocam. Tanıdık il.de şube müdürü falan da vardı ama olmadı kimse birşey yapamadı

Geri