İl Dışı Atama İptali Resmi Yazısı Hk.

Kodla Büyü

doganytu

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Mersin MEB resmi iptal yazısı.
2. Paragrafın ilk cümlesindeki parantez içindeki ibare ile ne demek istiyor acaba?
Ben zorunlu hizmet yükümlüsüyüm ve bugün atamamım iptali için il milli eğitime dilekçe verdim. Bu durumda iptal işlemim gerçekleşmeyecek mi?

Ekli dosyalar

• 11652090_950474178344919_1952550536_n.jpg
    11652090_950474178344919_1952550536_n.jpg
    47.6 KB · Görüntüleme: 712
Kulis' Alıntı:
2. Paragrafın ilk cümlesindeki parantez içindeki ibare ile ne demek istiyor acaba?
Ben zorunlu hizmet yükümlüsüyüm ve bugün atamamım iptali için il milli eğitime dilekçe verdim. Bu durumda iptal işlemim gerçekleşmeyecek mi?
Zorunlu hizmet okulundan zorunlu hizmet okuluna tayin istediysen iptal edilebilir.
Zorunlu hizmetini yapmamışsan Zorunlu hizmet olmayan bir okuldan zorunlu hizmet olan bir okula tayin istediysen iptal edilmez.

egunay' Alıntı:
Kulis' Alıntı:
Zorunlu hizmet okulundan zorunlu hizmet okuluna tayin istediysen iptal edilebilir.
Zorunlu hizmetini yapmamışsan Zorunlu hizmet olmayan bir okuldan zorunlu hizmet olan bir okula tayin istediysen iptal edilmez.

Açıklamalar için teşekkürler hocam. Buna emin misiniz peki? Benim zorunlu yerden zorunlu yere..

Hocam bakanlığın iptal hakkındaki yazısında isteğe bağlı atamaların iptali diyor. Dolayısıyla zorunlu hizmete tabi atamalar demediği için onu iptal etmiyorlar. Anladigim kadarıyla. bakanlığın yazisini internetten bulup bir okuyun isterseniz. Kolay gelsin.

Geri