İl dışı yerdeğiştirme

Kodla Büyü
Norm fazlası olursan isteyebilirsin. Bizim branş için çoğu yerde olağan bir durum :sleep:

Bir sorum daha olacak sizlere. İller arası yer değiştirme isteğinde bulunan bir öğretmenin okulu diğer istekte bulunanlara muhtemel boşalacak olarak görünüyor mu?

Arkadaşlar bir soru da ben sorayım :) Elazığ'da iliçinde 21 tane kesin boş kontenjan açıldı listede. Atama sonuçlarına göre bu 21 okulun 3'ü sadece doldu geriye kalan 18 tane okul il dışına kesin açılır mı ?

btr23' Alıntı:
Arkadaşlar bir soru da ben sorayım :) Elazığ'da iliçinde 21 tane kesin boş kontenjan açıldı listede. Atama sonuçlarına göre bu 21 okulun 3'ü sadece doldu geriye kalan 18 tane okul il dışına kesin açılır mı ?

İle bağlı hocam. Hiç bir zaman olmadı bu dediğiniz. Genelde toplam branş açığına göre branşa ne kadar oran düşüyorsa o kadar açıyorlar.

Papsukkal' Alıntı:
btr23' Alıntı:

İle bağlı hocam. Hiç bir zaman olmadı bu dediğiniz. Genelde toplam branş açığına göre branşa ne kadar oran düşüyorsa o kadar açıyorlar.
Anladım hocam Teşekkürler.

Öğretmen eşlerden yalnızca birinin yer değiştirme şartlarını taşıması ve iller arasında
atamasının yapılması halinde diğer eş, mazerete bağlı yer değiştirme döneminde aile birliği
mazeretine bağlı olarak yer değiştirme isteğinde bulunabilecektir.

Arkadaşlar eşlerden yalnızca birinin şartları taşıması halinde eş durumu isteğinde bulunabilir yazıyor.Diğer eş şartları taşıyıpta tayin istemez ise eş durumu isteyemiyor mu ?
Her madde bir beyin fırtınası mübarek !!

Geri