Şu Laptop alınır mı ?

Kodla Büyü
Hocam yine siz bilirsiniz. Ben de aynı alırken düşünceye sahiptim sonra kullanan pek çok arkadaş Victus 16'ların iyi olduklarını söyledi onun üzerine aldım. Diğer özelliklerine bir şey diyemem ama şuan piyasadaki en serin çalışan oyun bilgisayarı Victus 16. Victus 15'lerde ekran kartı ile işlemci bilgisayarın bir tarafına yan yana konumlanmış, küçük bir kanaldan sıcak havayı dışarı atmaya çalışıyor. Victus 16 larda bir tarafa işlemci bir tarafa ekran kartı fanını koymuşlar araya bir tane de fazladan soğutma kanalı koymuşlar soğutma sistemi gerçekten harika. Saatlerce F24 oynadık 60 küsür derece gördü maksimum ki harika değer bence. Aşağıda iki bilgisayarında iç resmini koydum farkı sizde görürsünüz. Yerinizde olsam bir inceleme yapardım.
böyle cevaplar istiyotuz işte çok güzel

victus 16 yazınca bir sürü model çıkıyor. acaba sizin kullanıp ta memnun olduğunuz hangi modeldir.
Hocam bendeki model.

Hp 15-FA1054NT 8U844EA i7 13700H 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX4060 15.6"​

Aynı özelliklere sahip farklı renkleri de mevcut bendeki lacivert ama antrasit olanı da var. Yine aynı özelliklerde i5 ve ryzen 7 olanı var. 1 tb ssd si olanı var. Dış görüntüsü aynı olan 4050, 3050 ve 3060 ekran kartlı olanları da var ama onların içlerini bilmiyorum.

HP bilgisayarlarda uzun vadede Samsung gibi ısınma ve soğutucu da kararma görülüyor. Asus uzun vadede iyi ve servisi çok muazzam. Asus tuf ve rog kullandım çok iyi makinalar. Bende Acer nitro 5 var amd7 32g ram gtx3050ti ekran çok memnunum okul için almıştım bende. Ben aldığımda 19bin di şu an 40bini geçti.
Bazen Avrupa'da satılmayan makinalar çok ucuza tr ye girer ve saatlik fiyat artarak stok tüketilir. Bu makinalardan yakalamaya çalışın ben öyle aldım.
Ekran kartında ti olması kendine ait işlemci olması anlamına gelir buna dikkat edebilirsiniz.
Fan sayısı yazıyor ise 3 fanli makinaları tercih edin.
Piyasayı sürekli takip ederim almak isteyen arkadaşlara öneride bulunmak adına ki geçen gün amd7 16g ram M2 SSD 512g çok sade bı makinadan 10 adet aldık 10bin TL nin altina.

HP bilgisayarlarda uzun vadede Samsung gibi ısınma ve soğutucu da kararma görülüyor. Asus uzun vadede iyi ve servisi çok muazzam. Asus tuf ve rog kullandım çok iyi makinalar. Bende Acer nitro 5 var amd7 32g ram gtx3050ti ekran çok memnunum okul için almıştım bende. Ben aldığımda 19bin di şu an 40bini geçti.
Bazen Avrupa'da satılmayan makinalar çok ucuza tr ye girer ve saatlik fiyat artarak stok tüketilir. Bu makinalardan yakalamaya çalışın ben öyle aldım.
Ekran kartında ti olması kendine ait işlemci olması anlamına gelir buna dikkat edebilirsiniz.
Piyasayı sürekli takip ederim almak isteyen arkadaşlara öneride bulunmak adına ki geçen gün amd7 16g ram M2 SSD 512g çok sade bı makinadan 10 adet aldık 10bin TL nin altina.
paylaşımlarını merakla beklerim hocam.

HP Victus 16-R0035NT 7P6L3EA i5-13500H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 16.1" Free Dos Dizüstü Bilgisayar. Bende ki model bu hocam​

Bende olanı aşağı yazdım hocam. Aynı bilgisayarlar sadece attığınız i5 bendeki i7 ama aklınızda olsun sizin attığınızın sadece media mark ta satılan bir versiyonu var orjinal w11 yüklü arada kampanyaya sokuyor media mark freedos fiyatına satıyor. Birde bunlarda sadece bir m2 slotu var ikinci m2 takamıyorsunuz ama üstündeki m2 oldukça iyi KIOXIA XG8 serisi m2 var. RAM'ler de DDR5. Ben alırken DDR5 li diğer bilgisayarlar ile ciddi fiyat farkı ve ben özellikle DDR5 tercih ettim. Şu sıralar o kadar fark var mı bilmiyorum.

Hp Victus 16-R0026NT 7P6C0EA 13. Nesil Intel I7-13700H 16GB Ram 512GB SSD 8gb RTX4060 16.1 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar​

Media Markta'ki

Temiz bir 2. el bulabilirseniz değerlendirilebilir bence.
Ben geçen ay dolap uygulaması üzerinden ikinci el EXCALIBUR G900 aldım. 1 yıl garantisi devam ediyor.
Özellikleri: 11.Nesil Core i7 11600H-RTX3060 6Gb-16Gb Ram-1Tb Ssd-15.6inc
20bin liraya anlaşmıştık. Şuan gayet memnunum. Bu özelliklere sahip laptoplar 30 binden başlıyor.

bende bir dizüstü almak istiyorum hocam. böyle bir durumda bilgilendirebilirseniz çok müteşekkir olurum.

Geri