2015-2016 Kayseri BTR Görevlendirmesi ne zaman?

Kodla Büyü
okulunda tahta ve altyapı kurulmayanlar lütfen bir cevap verin. sadece BT sınıfımız var. kendi okulumu yazayım mı ? ilden veya yetkil bir yerden net bilgi alabilidiniz mi ? böyle kalleşçe bir görevlendirme şartı olmaz. eşitliğe aykırı bi kere.

Tahta ve Altyapısı olmayan okullara BTR verilmeyecek!

15 saat maaş karşılığı derse girmek zorunda BTR'ler. Buna dayanak olarak hangi yazıyı aldıklarını bilmiyorum. "Devleti zarara uğratmak" meselesinden çekinmişler sanırım :)

bizde alt yapı var ama tahtalar daha gelmedi, 2-3 ay a gelecek diyorlar, benim tahtalar kurulurken esas okulda olmam lazım, bt sınıfı da olduğu için ben kendi okulumu yazdım sadece.. dersim kursum kendi okulumdayken başka bir okula görevlendirmeleri çok saçma

hocam ben de kendi bt sinifi kuruyorum bu sene. bilgisayarlari yolladim tek kurum vs kaldi.

batman mebi aradim bakaliktan yeni yazi bekliyoruz gelirse bt siniflari icin gorevlendirme vermicez dediler. zaten 50 okul var 52-53 ogretmen basvuruyor dedi.
ama batman'da bt sinifi olup btr olanlar da olmus.

ben sadece kendi okulumu istesem diger okullari yazmasam ne olur dedim btr lik vermeyiz dedi. ben de fazla uzatmadim. derse girmek her halukarda daha iyi olsa da okuluma bi norm daha acilmis secmeli dersler girilince. suan 18 saatim var. kursa yonelcem artik.

Yaa benim daha yeni haberim oldu.. :eek:
Okuldan da kimse aramadı ne iş anlamadım.. :x Başvuru yapmayan varmı benim gibi..? :shock:

bize gelen yazıda son tarih ve saat olarak 15.09.2015 saat 14.00 yazıyor. ve günlüdür yazıyor. hayır bu meret her sene yapılan bir şey onuda geçtim senede 2 defa yapılan bir şey ve bunu ACELE ve GÜNLÜDÜR diye yolluyorlar. gel de saydırma...

sadoo_' Alıntı:
bize gelen yazıda son tarih ve saat olarak 15.09.2015 saat 14.00 yazıyor. ve günlüdür yazıyor. hayır bu meret her sene yapılan bir şey onuda geçtim senede 2 defa yapılan bir şey ve bunu ACELE ve GÜNLÜDÜR diye yolluyorlar. gel de saydırma...
Sabah uyanınca ilk işimiz bu olayı halletmek olacak.. Peki görev yaptığımız okulu değilde başka bir okulda BTR olmayı istiyorsak nasıl olacak bilen var mı..?

ordinaryus' Alıntı:
sadoo_' Alıntı:
Sabah uyanınca ilk işimiz bu olayı halletmek olacak.. Peki görev yaptığımız okulu değilde başka bir okulda BTR olmayı istiyorsak nasıl olacak bilen var mı..?
tercih formuna o okulu yazacaksınız hocam.

arkadaşlar antalya'da da ortaokullara e.tahta kurulmasına rağmen görevlendirme yapılmayacak. sadece liselere dyorlar.
en saçma kent bizimki yani :)

ben kendi okulumuz yazdım müdür bey okulda olmamı istiyor,(tahtalar 2-3 ay a gelecek sanırım) ilçede onayladı,kaymakam da onayladı..yeğitek e göre BT sınıfı olması yeterli..bakacaz nasıl olacak

aynenbadi' Alıntı:
ben kendi okulumuz yazdım müdür bey okulda olmamı istiyor,(tahtalar 2-3 ay a gelecek sanırım) ilçede onayladı,kaymakam da onayladı..yeğitek e göre BT sınıfı olması yeterli..bakacaz nasıl olacak
hangi il hocam ?

Arkadaşlar doldurduğumuz formu dikkate alıyorlar mı gerçekten..?
Mesela tercihlerim dışında bir okulda görev yapabilirim seçeneğini dikkate alacaklar mı..?

ne zaman açıklanır aceba?
kendi okulumuzu seçtik, akıllı tahtalar daha kurulmadı, görevlendirmemiz olmaz ise itiraz edebiliyor muyuz? (yegitek in yazısına göre) ya da tekrar görevlendirme istiyebiliyor muyuz?

aynenbadi' Alıntı:
ne zaman açıklanır aceba?
kendi okulumuzu seçtik, akıllı tahtalar daha kurulmadı, görevlendirmemiz olmaz ise itiraz edebiliyor muyuz? (yegitek in yazısına göre) ya da tekrar görevlendirme istiyebiliyor muyuz?
Bu deli sorular benimde kafamda.. :)

Kayseri de görevlendirme ler geriye dönük te onaylaniyor mu acaba bizim okuldakilere göre 28 i itibari ile onay verirler diyorlar

Geri