45 TL değerinde telefon kılıfı ücretsiz

Kodla Büyü
45 liralık reklam versen 500 kişi beğenir sayfanı hocam :)

Hocam siteniz gayet başarılı ve haberleri güncel konuları ele alıyor, tebrik ederim.

Re: Ynt: 45 TL değerinde telefon kılıfı ücretsiz

turhank' Alıntı:
Hocam siteniz gayet başarılı ve haberleri güncel konuları ele alıyor, tebrik ederim.
Teşekkürler hocam yarışmaya da bekleriz

Bakalım çıkarsa hediyeyi hediye edeceğim sünnettendir :D

volkankey' Alıntı:
turhank' Alıntı:

Hocam facebook ta paylaşırız ama orada ödül için yapılıyor gibi görünmesi hoş olmaz.
Ders başlangıçlarında sitenizde seçtiğim güncel teknoloji haberini öğrenci bilgisayar ekranlarına göndererek okumalarını ve o konuda 5 dakika fikirlerini almayı düşünüyorum, ders başında dikkat çekme ve motivasyon için faydalı olur.

turhank' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
turhank' Alıntı:

Hocam facebook ta paylaşırız ama orada ödül için yapılıyor gibi görünmesi hoş olmaz.
Ders başlangıçlarında sitenizde seçtiğim güncel teknoloji haberini öğrenci bilgisayar ekranlarına göndererek okumalarını ve o konuda 5 dakika fikirlerini almayı düşünüyorum, ders başında dikkat çekme ve motivasyon için faydalı olur.

Teşekkür ediyorum hocam şımartıyorsunuz beni :D
Ayrıca ödül için katılın hocam farketmez. Bu zaten deneysel bir amaçla yapılıyor. Buna benzer ödüllü yarışmalar çok olacak ilerde.

Geri