Ağ var internet yok

Kodla Büyü

SİRE

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Hocalarım sabahtan beri bununla uğraşıyorum. Önce 3. katta internet yoktu , şimdi memurun bilgisayarında internet yok. Ağ var ama sayfa açılmıyor. rj-45 i değiştirmek için pense de yok.( sorunun bundan kaynaklandığından da emin değilim.) Ne yapmam gerekiyor, yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.

Elle ip verip deneyin hocam bazen çakışma olabiliyor. Hiç bir yerde net yoksa ttnet in bir hatrını sorarsınız... :-1:

Elle ip verdim, ayarları sıfırladım olmadı. Şimdi de memur "ben, yaptım, internet ayarlarını sıfırladım oldu" diyor. :verymad:

SİRE' Alıntı:
Elle ip verdim, ayarları sıfırladım olmadı. Şimdi de memur "ben, yaptım, internet ayarlarını sıfırladım oldu" diyor. :verymad:
Eline sağlık. Yapabiliyorsa ne ala... birdaha bu konuda yardımına gitmene gerek kalmaz işte..

hocam dns yi de elle vermiş miydiniz? bazende DNS sorun oluyor sonra yine kendiliğinden çözülüyor...

Hocam sorunu çözmeden önce zaten önce ona sormalıydın. Ne yapmışda sorun bu oluşmuş. Genelde en kısa çözüm sorunu yapandan öğrenirsin. Büyük ihtimalle internet explorer yada browserda bağlanma seceneğini kurcalamıştır.

Geri