ADANA Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevi !!!

Kodla Büyü

Enrico

Site Gezgini
Arkadaşlar ben seyhan da ortaokulda çalışıyorum.Halen 3 fatih okulu hiç istenmemiş.Dolayısı ile bizim görevlendirmemiz yapılmayaca.Bu konuda M.Berkdemir'le iletişime geçen var mı , ne olacak bu durm böyle , yani 3 okul dolmadı diye bu kadar kişi böyle bekleyecekmiyiz?

çukurova bitmiş çukurovada orta okullara görevlendirme yapacaklarmı acaba. btadanada yazıyı yarın teslim edecez demiş ama o yarın birtürlü gelmedi. bu arada bakanlığın yazısı açık fatih okulları bitmeden ortaokullara görev veremezler. maddi durumun iyi ise bekle iyideğil ise bence bir okul yaz gitsin, seyhan da ortaokullara görev çıkmayabilir.

arkadaşlar mehmet hocayla görüştüm. Çukurovada ikili öğretim gören bir kaç okul daha varmış. onlara iki öğretmen gerekiyormuş. ama proje okulları tamamen bitmeden bize sıra zor gelir.

Arkadaşlar görevlendirmelerden haberi olan varmı.Ben birkaç defa ile sordum onayda dediler.Nerdeyse bir ay olacak ses soluk yok.Neden adanada işler böyle uzuyor bir türlü anlamış değilim.Geçen hafta müdürlerle yapılan adanadaki toplantıda ilgili şube müdürü tarafından onayların hemen yapılacağı söylenmiş ama yine birşey yok ortada.

şuan görevlendirmeler yapılmadı....okullarınızda kaça kadar bekliyorsunuz....ben hala sabah 7 öğlen 12 ye kadar duruyorum....yapılmayacaksa boşa duruyorum ozamna........

ben dersime girip çıkıyorum. görevlendirme gelse bile normdan dolayı okul değişince iptal olacak zaten, ufukta yeni sıkıntılar görünüyor...

M.Berkdemirle konuşan var mı arkadaşlar.Nooldu durum böyle?Çukurova ilçesinde bazı okullarda 2 öğretmen gereği varmış nooldu o durum acaba tekrar istek alacaklar mı ki?

Hocam ortaokullar için bütün fatih projesi dolduktan sonra görevlendirme yapılacak mış. yüreğir ve seyhan da dolmayan okullar var halen

yani yazı geldi artık görevlendirme konusunda rahat ederiz dedik ama herşey daha kötü oldu kısmet bekliycez ,yani sayımız az olsa dicem ki aramızda anlaşalım o uzak ve istenmeyen okullara 6 ayda bir sırayla gidelim bölece herkes kendi okulunda görevine devam da eder sırayla nöbet tutmak gibi .

Enrico' Alıntı:
yani yazı geldi artık görevlendirme konusunda rahat ederiz dedik ama herşey daha kötü oldu kısmet bekliycez ,yani sayımız az olsa dicem ki aramızda anlaşalım o uzak ve istenmeyen okullara 6 ayda bir sırayla gidelim bölece herkes kendi okulunda görevine devam da eder sırayla nöbet tutmak gibi .
hiç güleceğim yoktu, biz ancak birbirimizi yeriz hocam.

okul müdür baş yardımcımızın il ile görüşmesine göre görevlendirme yazısı 11 Şubat'tan başlar şekliyle çıkacakmış. ocak ayında boşa çalıştık.

2013 ADANA Bilişim Teknolojileri Rehberliği

Bu görevlendirme yapılmaz umudumda yok... acaba temmuz görevlendirmelerinin başvuruları başlasa daha iyi mi olur ne. çünkü temmuza ancak yapılır

Yok tabi arkadaşlar 1-25 arası ek ders önceden yazı geç geliyordu da veriliyordu.Şimdi durum farklı görevlendirme fatih okulları öncelikle yapılacak onlar yapılıp görevlerine başladılar mı ki ek ders alsınlar.Hele diğerlerini hiç söylemiyorum yani ortaokullardaki bilişim öğretmenleri de zaten kesinlikle alamaz çünkü fatih okulları dolmadan ve onlar görevlerine başlamadan diğerlerine görev verilemez.Dolayısı ile mart ayında görevlendirme olsun başka isteğim yok benim açıkçası.ocak şubat ek dersi unutun.

ve maalesef sadece liselere BTR görevi verildi. Araki maaş karşılığı ders bulasın. Haydi arkadaşlar gazamız mübarek olsun.

Ben de piyangoda(pardon tercihlerde) talihsizlerdenim. Zorlasak amorti falan da çıkmaz mı acaba...

Bu da Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine Adana MEM in yeni yıl derdi

https://skydrive.live.com/?cid=9960132b ... Tz5AxXXcj0

Arkadaşlar yeni gorevlendirme aliniyor.seyhanda yada cukurovada acik olan okullardan hangisini isteyeceksiniz.Seyhandaki bazi okullari kimse istemeyecek gibi geliyor banada.

Geri