afyon norm fazlası atama başvuruları

Kodla Büyü
Aksaray ilinde daha bi gelişme yok. Branşa geçen sınıf öğretmenlerinin boş bıraktıkları okullarda öğrenciler mağdur olmasın diye bizim mem bu yıl norm fazlası atama yapmayacağını açıklamıştı en son... Şimdilik beklemedeyiz...

Müdürüm istemeyebilirsin diye söylüyor ama 5. maddede resen atama yapılacak diyor. ben isteyeceğim tek okul yazıyorum...

merkezde 2 okul var zaten diğer ilçeleri istemek zorunlu değil. ben merkez dışını istemem...

müdürüm mem'le görüştü. şu an için zorunluluk yok ama ilerde ne olacağı belli değil demişler. açıkcası 5. maddeden dolayı diğer ilçelere atama yapabilir bu yüzden isteyeceğim.

Ben kendim gittim görüştüm İl MEM le resen atama kesinlikle yapılmayacak bu duyuru sadece norm fazlası olup yer değiştirmek isteyen öğretmenler için yapıldı hele ki Bilişim Tek. durumu zaten net değil onlarla ilgili bir zorunluluk yok dediler

hocam ilçelerdeki okullarda da norm fazlası var.ordami öğretmenlerde aynı durumda.zannetmiyorum ilçelere atayacakları.

bizim bu dertler bitmez. sene başında merkezde yirmi küsür norm fazlası vardı rifat beyin söylediği ilçeleride katarsan nedir durum bilmiyorum. kimisinde öğretmen var ders yok adam norm fazlası. kimisinde öğretmen yok ders var. saçma sapan işler bende istemiyecem ne yapacaklarsa yapsınlar bakalım. ama eşime merkezdeki tek okulu istetmeyi düşünüyorum şu an için ikna edemedim ama :p

dünkü listede anadolu liseleri atamalarını dikkate almamışlar o yüzden liste tekrar düzenlenmiş... tekrar yayında.

Geri