Akıllı Tahta Kumanda Sorunu

Kodla Büyü

seventyseven

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar kumandayı çalıştıramadım,nasıl aktif ediyoruz bir yardımcı olun lütfen

Aynı sorun bende de var hocam. Tahtanın birinde alttaki ses açma düğmesi bozuk, kumandaları denedim farklı tahtalarda ama çalışmıyor. Yapılabilecek bir ayar bulamadım denetim masasında veya bi yazılım. Çözümü bilen hocam varsa yardım bekliyorum.

2. faz Vestel akıllı tahtaların kumandası üzerinde mavi renkli ikincil fonksiyonlar var. Bu fonksiyonlar içinde fare sol ve sağ tuş, yön tuşları bulunmasına rağmen çevrim işareti şeklinde () tuşa basınca ikincil fonksiyona geçmiyor dokunmatik ekranı kapatıp açıyor. Ben mi yanlış anladım yoksa adamlar mı farklı düşünmüş yada ben mi beceremedim anlamadım. Fikri olan? :?

Bunlar normalde air mouse mod da mı calısması lazım ? Yoksa ben çok şey mi bekliyorum... ? Hiçbir işlem yapmıyor win 8.1 yuklu tahtanın kendisinden gelen. Sadece ses ac kapat parlaklık bir de ekran ac kapat var. Normalde air mouse gorevi gormesi gerekmiyor mu ?

patientx' Alıntı:
Bunlar normalde air mouse mod da mı calısması lazım ? Yoksa ben çok şey mi bekliyorum... ? Hiçbir işlem yapmıyor win 8.1 yuklu tahtanın kendisinden gelen. Sadece ses ac kapat parlaklık bir de ekran ac kapat var. Normalde air mouse gorevi gormesi gerekmiyor mu ?
Sağ altta () benzer bir dönüştürme işareti var basınca mouse moduna geçmesi gerekiyor ama işte geçmiyor biz de ondan bahsediyoruz. Pilini yenileyin sıfır pil alın öyle deneyin bakalım

electrosecren o nasıl bir avatar arkadaşım..yakışmıyor valla yemek yerken midem bulandı.kusura bakmayın şikayet ettim avatarınızı.

Geri