akıllı tahtada admin şifresi yok..

Kodla Büyü

endnur_61

Site Gezgini
okulumda 2 akıllı tahtada admin şifresi olmaksızın program kuruluyor. vestel administor isimli tek bir kullanıcı hesabı var. bu tahtalarda program kurulurken gelen admin şifresini nasıl oluşturabilirim????????

administrator oturumuna şifre koyup,

yeni bir kısıtlı kullanıcı hesabı oluşturmalısınız.
kısıtlı hesapta progeam kurarken şifre sorar.

admin şifresi koyuyorsun da hocam, öğretmenler bir program yükleyeceği zaman ne yapıyorsun, zırt pırt her makina için ve 50 tane hoca için sen mi uğraşıyorsun? Ben admin şifrelerini kaldırdım hepsinden - herkes istediği programı kursun

oziie' Alıntı:
admin şifresi koyuyorsun da hocam, öğretmenler bir program yükleyeceği zaman ne yapıyorsun, zırt pırt her makina için ve 50 tane hoca için sen mi uğraşıyorsun? Ben admin şifrelerini kaldırdım hepsinden - herkes istediği programı kursun
öyle de hocam 50 hocanın kafasına göre kurduğu programlar için çıkan bilg sorunlarıyla yine sen uğraşıyosun..

iki kullanıcı hesabımı olacak yani? kendi sınıfımda tahta olmadığı için deneyemiyorum bi de :(( diğer tahtalarda hep tek hesap vardı sanki. en azından açılışta hesap seçmiyordun

Ben de bir problem çıkamdı şimdiye kadar - şifreyi kaldırmamla alakalı olarak.
Sene başından beri böyle yapıyorum. İlk başlarda şifre vardı, her gün bir kaç tane hoca geliyordu, şu programı kurabilirmiyiz v.s diye, 50 tane tahtaya o programı kuruyorsun - pat ertesi sabah başka biri , başka bir program kurmak istiyor.. Ya şifreyi hocalara vermek lazım ki , bu da öğrencilerin şifreyi öğrenmesi demek, ya da benim yaptığım gibi şifreyi komple iptal etmek. Tercih yine sizin,

oziie' Alıntı:
Ben de bir problem çıkamdı şimdiye kadar - şifreyi kaldırmamla alakalı olarak.
Sene başından beri böyle yapıyorum. İlk başlarda şifre vardı, her gün bir kaç tane hoca geliyordu, şu programı kurabilirmiyiz v.s diye, 50 tane tahtaya o programı kuruyorsun - pat ertesi sabah başka biri , başka bir program kurmak istiyor.. Ya şifreyi hocalara vermek lazım ki , bu da öğrencilerin şifreyi öğrenmesi demek, ya da benim yaptığım gibi şifreyi komple iptal etmek. Tercih yine sizin,
SİZDE 2 KULLANICI HESABI MI VARDI TEK HESAP ÜZERİNDEN Mİ ŞİFRE KALDIRDINIZ?

Şifreyi silmeye, değiştirmeye ya da kaldırmaya izin vermiyor etkileşimli tahta. windows değiştiremedi diyor mesala. bir yöntemi var mı?

2 hesap var zaten varsayılan olarak - biri vestel diğeri admin
Açılışta şifre sormuyor - direkt windows açılıyor - fakat bir program yüklemek istediğinizde admin şifresini soruyor.
Vestel kullanıcı hesabı, yönetici olmadığı için izin vermiyor - ben de vestel hesabını yönetici yaptım, artık program kurarken şifre istemiyor. Olay bu.

Geri