Akıllı Tahtada Güvenliği Nasıl Sağladınız?

Kodla Büyü
Merhaba Arkadaşlar,
Öğrencilerin Akıllı tahtaya program kurmasını emgellemek için admin şifresini mi değiştirdiniz?
Deepfreeze veya Vaccine vb. koruma programı mı kurdunuz?

bu soruna bi çözüm bulmalıyım ben de. öğrenciler film müzik herşey koymuşlar... driver vaccine programını denedim bi tahtada ama yeniden başlatmada printer driver 32 bit application hatası alıyorum. sürekli geliyor pencere programın kurulumunda mı bi hata var acaba? C ve D yi de korumaya aldım şifre girdi. program belirlediğim şifreyle açılıyor ama windowd açılır açılmaz bu hatayı veriyor. ne yapmalıyım?

driver vaccine yerine tamam ücretsiz olan comodo time machine programını denediniz mi???

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum bizde de bazı sorunlar oldu. tahtalar düzgün kilitlenmiyor ve windowsun kullanıcı şifrelerine de ulaşıyorlar bir süre sonra. Güvenlik sorununu aşan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz. bu sorunu nasıl çözdünüz?

aynı sorun bende de var. şifre internete düşmüş, çocuklar biliyor. akşam tüm makineleri kontrol et kapat,yarın yine aynı programlar kurulmuş şekilde buluyorsun...istedikleri yüklemeleri yapıyorlar.bizde altyapı ve internet var,kurdukları programalarla mebin filtresini aşıp teneffüslerde istedikleri sitelere girebiliyorlar.

Şifrenin internete düşmesi kaçınılmazdı. Bence yönetici şifresi her okula özel olmalı, bilgisayar öğretmeni belirleyebilmeli.

Geri