akıllı tahtada kalem kendi kendine hareket ediyor

Kodla Büyü

gokyuzu33

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar akıllı tahtanın birinde kalem yazı yazarken kendi kendine hareket ediyor.ve herhangi bir şey yapmadan tahtanın ortasına geliyor kalem.bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba? bir de yazı yazarken bazı yerlere yazı yazılamıyor ? bu yazılamayan yerleri tahta algılamıyor mu acaba ? bu iki soruna yardımcı olabilir misiniz..şimdiden teşekkür ediyorum

evet bizde de bazı yerlerine yazı yazılamıyor. Vestel değiştirecek. Servise bildirin.

bugün 3 sınıfım yazmıyor diye bana geldi.
laptop icin aldıgım ekran temizleyici sprey ve bezini alıp gittim. dipköşe temizlik yaptım. 4x4 lük çalıştı. iğne ucu kadar yazmayan yer kalmadı.
hepsine de farkı ve yarattıgı sorunu aktardım simdi haftada 1 temizleyecekler...

bi tanesinde de temizlik sonrası re-calibrate yaptım sadece

kalemin kendi kendine hareket etmesi sorunu ile karşılaşan olmamış anlaşılan.arkadaşlar internette de epey araştırdım ama sonuç bulamadım.çözümü bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin...

evet bizim okulda da böyle bi tahta var. kKalem kendi kendine hareket ediyor. Tahtayyı bir kez formatladım, ama düşündüğüm gibi sorun dokunmatikte. servisi aradım. onlarda gelip, köşeleri temizlediler.(tahtayı sökmek zor, önce bunu bi deneyelim dediler) Fakat bu da kurtarmadı. Şimdi gelip sökecekler....

Geri