allah belanı versin ttnet

Kodla Büyü

ozkan16

Site Gezgini
90 lira ödedikten sonra bir hafta içinde hızı adil kullanım belası yüzünden 1MB - şu anda 0,4 mb - düşürdüler . youtube'dan torrentten falan vazgeçtim, içeriğinin çoğunluğu metin olan siteleri bile zor açar hale geldim. dialup günlerine hasret bırakacaklar bu gidişle. maillere bakacam halen yükleniyor diyo. yükleneniz çok olsun inşallah :verymad:

her ay 85 tl para veriyorum ama hakkımı helal etmiyorum... sürekli sorunlu...

50 GB tı geçince hız düşmesi olayını kaç aydır uygulamıyorlardı. Önce yüksek hıza alıştırdılar. Sonra aboneler fiyatı daha yüksek olan 8 Mbit lmitsiz tarifeye geçsin diye uygulamaya geçirdiler.
Geçen haftaya kadar online video seyredebiliyordum. Tekrar download edip izlemek zorunda kalacağım. Speedtest te 9,5-10 Mbit lere çıkıyordu. Şimdi 0,8 Mbitlere düştü :verymad:

uydunet'e hemen geçecem ama bulunduğum yer dolaysıyla bunun imkanı yok, 3g fiyatları da henüz makul seviyede değil

İnsanın hacker olası geliyor,
kaybettiklerin (senden sömürülen) paraları geri alacak bir yöntem lazım
mesela o kurumlara saldırmak ve rakamlar ile oynamak.

O kadar kotayı nasıl dolduruyorsunuz anlamış değilim açıkçası. Bu kadar çok itiraz etmeninde çok gereği yok madem dosya indireceksiniz bunu ayın son 15 günü felan yapın. Bence biraz fazla abartılıyor.

vlk4n' Alıntı:
O kadar kotayı nasıl dolduruyorsunuz anlamış değilim açıkçası. Bu kadar çok itiraz etmeninde çok gereği yok madem dosya indireceksiniz bunu ayın son 15 günü felan yapın. Bence biraz fazla abartılıyor.
sorun kotayı doldurmak değil.sorun sınırsız deyip sonradan böyle kıvırmak.adil kullanım hakkıymış yerim adil kullanım hakkını.sen kim oluyorsun ttnet bizim paramızla artistlik yapıyor..ben net limitsiz paketteyim ve 1 gb indirmiyorum.temmuzda da kapattırıp 3g almayı düşünüyorum.

vlk4n' Alıntı:
Şurada anlatılanlar sorunuza cevap olabilir mi?

eses' Alıntı:
vlk4n' Alıntı:
sorun kotayı doldurmak değil.sorun sınırsız deyip sonradan böyle kıvırmak.adil kullanım hakkıymış yerim adil kullanım hakkını.sen kim oluyorsun ttnet bizim paramızla artistlik yapıyor..ben net limitsiz paketteyim ve 1 gb indirmiyorum.temmuzda da kapattırıp 3g almayı düşünüyorum.

Kardeş ben TTNET i 3 sene protesto ettim evime internet almadım. Sonra Ankaraya tayin oldum ve 3G aldım.
Sana şunu söyleyim namerde muhtaç oldum. 4. sene sonunda TTNET aldım. Yalın. Mevcut durum bu malesef.

Kamu Kademeli Jet
12 ay taahhüt veren Kamululara 1GB ve modem yalnızca 12 TL; Üstelik her ek 1 GB 5TL.
Hem de internet kullanımları için en fazla fatura tutarı 49TL!

Abonenin veri kullanımlarından oluşan fatura tutarı 49TL’ye ulaştıktan sonra hızdüşümü uygulanarak, veri indirme hızı 128 Kbps’ye düşürülür

• Kamu emeklilerinden; emekli tanıtım kartı veya henüz kartı yoksa son çalıştığı kurumdan emekli olduğuna dair belge istenir
• Abonenin hattına 51.56 TL’lik hat açılış vergileri ve telsiz ruhsatname ücreti 12 ay
• taksitle yansıtılmaktadır.
• Tarife yalnızca kamu çalışanlarının aboneliklere açıktır.
• Tarife aktivasyonları sadece Avea bayilerinden yapılacaktır.
• Abonenin kullanımları %80 ve %100’u ulaştığında bilgilendirme sms’leri gönderilecektir.
• Abonelerin fatura dönemi BC2 olacaktır. Abonelerin fatura kesim tarihi her ayın 26’sı olacaktır.
• Internet kullanım hakları yalnızca internet APN üzerinden yapıla kullanımlar için geçerlidir.
• Bu tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak; sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Tarife kapsamında yurtiçi SMS gönderimi 41,5 Kr /adet ile ücretlendirilecektir.
• Tarife kapsamındaki internet kullanım hakları yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir. KKTC ve yurt dışı data kullanımlarını kapsamamaktadır.
• Tarife içeriden geçişe kapalıdır. Yalnızca yeni müşteriler faydalanabilir.

kazuo' Alıntı:
vlk4n' Alıntı:

Tamamda visual studionun Sql serverin windows 8 in her ay yeni sürümü çıkmıyor bence açıklama hiç mantıklı değil. Tekrar söylüyorum ayın son 15 günü indirme yapın.

fercanx' Alıntı:
ADSL hizmeti aldığımız günden beri bir hafta memnun kalarak interneti kullandığımızı hatırlamıyorum .Bunu sağladığın için teşekkür ederim TTNET.
Sürekli bağlantı kopmaları,bağlantı hızının 512 KB hızına düşmeleri ,her hafta çağrı merkezini aramalar ,modemin ışığıını sormalar ,arıza kaydı oluşturmalar .....Gerçekten gına geldi.Sanki kuş uçmaz kervan geçmez bir mağarada yaşıyorumda TTNET bana doğru dürüst hizmet veremiyor.Ne kadar şikayet etsek de siz makinaya bağlanmış gibi aynı cevapları vereceğiniz için ben temenni moduna geçiyorum. Yani temennim Allah belanızı versin.. Versin ama TTNET hızında vermesin , yoksa yıllar sürer...

Edit : Buraya şikayet edebilirsiniz sizde.
https://tuketici.btk.gov.tr/

:mrgreen:

1 aydır bağlantı sorunu yaşıyorum. Sorun şu... Adsl ışığı ritmik bir şekilde yanıp sönüyor ve sabitlenmiyor. Az buçuk anlarız bu işlerden, splitter mı sorunlu dedim direk hatta bağladım modemi yine aynı. Arıyorum müşteri hizmetlerini neyse güç bela düzeliyor saatler sonra. Bir böyle iki böyle geçen yine aynısını yaptı. Aradım 1 aydır bu sorunla karşı karşıyayım dedim. Neyse ertesi gün geldiler ölçüm falan yaptılar neymiş efendim bina eskiymiş, kablolar eski kabloymuş, sinyal az geliyomuş. Peki kardeş bunun icabına sen bakmayacak mısın diyorum. Yok siz bi elektirikçi çağırıp cat6 tipi kablo çektireceksiniz hadi iyi günler diyo. Ulan her ay parayı almayı biliyosun. Hizmete bak arkadaş gel de deli olma. Ben müşteriyim, bunu düzelt ben bi daha bununla karşılaşmak istemiyorum diyorum adam bana gelmiş yol gösteriyo. Zorla internet çektirtmişiz gibi davranıyolar insana.

4 gb lık kullanıyorum . kotayı doldurmadığım zaman diğer aya aktarılmıyo. bu manatığa göre aktarılması lazım. maden fazla kullananınkini yavaşlatıyo az kullanana da hakkını versin :verymad:

vlk4n' Alıntı:
kazuo' Alıntı:
vlk4n' Alıntı:

Tamamda visual studionun Sql serverin windows 8 in her ay yeni sürümü çıkmıyor bence açıklama hiç mantıklı değil. Tekrar söylüyorum ayın son 15 günü indirme yapın.

Arkadaşım ttnetin sözleşmesinde böyle bir madde yok. Yapılan haksızlığı ttnetteki personelde kabul ediyor. Hatta Söylenen internet cafeciler yakamıza yapışmak üzere diyorlar.

Sınırsız İnternetin Sınırlandırıldığı Tek Ülke

Tamda levent kırcalık olay yaşıyoruz.

CESUR YUREK' Alıntı:
özelleştirlirken alkışlayanlara sormak lazım yada tepki göstremeynlere sormak lazım.

özelleştirilmeden önce daha berbattı be kardeşim, sen de bir fırsat bulsam da giydirsem şu hükümete diye pusuda bekliyorsun

Internet' Alıntı:
CESUR YUREK' Alıntı:
özelleştirlirken alkışlayanlara sormak lazım yada tepki göstremeynlere sormak lazım.

özelleştirilmeden önce daha berbattı be kardeşim, sen de bir fırsat bulsam da giydirsem şu hükümete diye pusuda bekliyorsun

madem şimdi iyi niye şikayet ediyorsunuz. 6 milyara satılan telekomun 2 senelik karı 7,5 milyar oldu. eskiden madem kötüydü şimdi neden insanlar akın akın telefonlarını kapatmaya çalışıyor hiç konuşmadıkları halde tonlarca para ödüyor. hükümete kızmayalım yazık oldur bende fırsat arıyordum şimdi buldum. aman sizin hükümete bir şey olmasın. bu milllet kazık yesin aşağlansın ama hükümete bir şey olmasın. telekomun özelleşmesini hemde çok komik rakamlara özelleşmesini vidanınıza sığdırabiliyorsanız onu bilemem. o zaman çile çekmeye devam.

CESUR YUREK' Alıntı:
Internet' Alıntı:
CESUR YUREK' Alıntı:

madem şimdi iyi niye şikayet ediyorsunuz. 6 milyara satılan telekomun 2 senelik karı 7,5 milyar oldu. eskiden madem kötüydü şimdi neden insanlar akın akın telefonlarını kapatmaya çalışıyor hiç konuşmadıkları halde tonlarca para ödüyor. hükümete kızmayalım yazık oldur bende fırsat arıyordum şimdi buldum. aman sizin hükümete bir şey olmasın. bu milllet kazık yesin aşağlansın ama hükümete bir şey olmasın. telekomun özelleşmesini hemde çok komik rakamlara özelleşmesini vidanınıza sığdırabiliyorsanız onu bilemem. o zaman çile çekmeye devam.

guncel-haberler-f6/55-tl-olan-netlimitsiz-59-5-yl-olmus-duyrulur-t83407.html

hocam aslında ben memnunum aman çok mutluyum denemez,
ama şimdi eski 2002 öncesi yılları düşündüğümde çok şükür. (hız ve devamlılık)
dert yanmalıyız, iyileştirme istemeliyiz, mükemmele talibiz ama kardeşim ilerlemeleri de görmek lazım.
ha tabi mahallede kapanan bir bakkaldan ve yeni açılmış pahalı satan bir marketten devleti sorumlu gören bir zihniyetimiz var biliyorum.

şu başlığı kaldırır mısınız sayın editörler
siteye her girişimde bela lafı okumak zorunda kalıyorum ve rahatsız oluyorum...

Geri