Ankara BTR Başvuruları ne zaman?

Kodla Büyü
utopia' Alıntı:
Arkadaşlar bir sorum olacak bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Epeydir idareci olarak görev yapmaktayım o yüzden biraz bu konuda geride kaldım. Sorum şu arkadaşlar..
Kendi okulum ikili eğitim yapıyor. Görevlendirme isteyeceğim okul ise tam gün
Kendi okulumda diğelim öğlenci olsam ve 16 saat dersim olsa diğer tam gün olan okula kaç saat gitmem lazım.
Bilen arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim.

5 saat girseniz yeter normalde, ama eğer derslere girebilecek başka bir kişi varsa oda girebilir ücretli veya görevlendirme ile bir öğretmen istenmek zorunda kalmıyorsa...

zodiac' Alıntı:
erkutalp' Alıntı:
Ben daha önce BTR idim ama yinede yeni şifre aldım bir şey olmadı :D

ben istanbuldayım bu sene benim okulumda fatih projesi 2.fazına dahil ama henüz bir çalışma yapılmamış okulda öğrendiğim kadarıyla ama yakında başlanacakmış diye söylüyorlar, ankara mem galiba 2.fazdaki fatih projesi okullarına da btr görevlendirmesi yapıyor doğru mu acaba? eğer doğruysa bu 2.fazdaki fatih projesi okullarının altyapıları tahtaları kurulmuş olanlar mı yoksa kuruluma başlanacak olanlar mı? yardımınız için teşekkürler hocam sağolun.

Evet doğru hocam, kurulmuş olmasına gerek yok bünyesinde en az 1 tane BT sınıfı olması yeterli.

ModeXL' Alıntı:
Arkadaşlar ortaokullar listelerde yok. Fatih öncelikli okullar dolmadan diğer okullara görevlendirme yapılmıyor.İstirseniz bekleyip ikinci görevlendirmelerde başvuru yapabilirsiniz.
Hocamın dediği doğru. Fatihliler dolmadan ortaokullar açılmıyor artık Ankara'da.

başvuruyu yaptık. bir form verdi yaptığımız tercihlerle ilgili. bunu okula yollayıp onaylatmamız mı gerekiyor.

vseckn' Alıntı:
Şifre sıkıntılı Tc kimlik son 10 hane olmuyor. Benim gibi şifre problemi yaşayan var mı?
Son 10 haneli şifre sisteme ilk kez girecek olanlar için eğer daha önce girmişseniz kendi şifreniz vardır.Hatırlamanız gerekir.

Arkadaşlar dün baktiğim okullardan biri bu gün listede yok..bilgisi olan varmi..neden listeden kaldirilmiş olabilir?

Bu başvurularda sadece liseler mi olacak ortaokullar olmayacak mı ? oradaki öğretmenler ne olacak nasıl iş anlamadım mı ya? Bilen birisi cevap yazarsa sevinirim.

Başvuru yapan arkadaşlar..çıktı aldığınız formu müdüre imzalatıp bunu gidip teslim ettiniz mi...?

ben ortaokul değilde lisede çalışmak istiyorm şu anki liselerden birine başvursam problem olur mu kabul edilir mi?

Haziran seminer zamanı gelen yazıda Son Başvuru 2 Eylül yazıyodu diye hatırlıyorum, tarih öne mi çekildi şimdi.
birde sadece liseler mi olacak herhangi bi bilgisi olan var mı?

Son gün Cuma diyen arkadaş olmuş. Kesin bilgi mi acaba? Haftaya okul açılınca pazartesi vermeyi düşünüyordum da.

enestar' Alıntı:
otherm' Alıntı:
Sayın Öğretmenimiz, 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Değerlendirme Çalışmaları kapsamında tarafınızca hazırlanan yıllık Çalışma klasörü müdürlüğümüze ulaşmamıştır. Bu nedenle BTR Görevlendirmesi için müracatınızı kabul edemiyoruz. Eğer Çalışma Klasörünüzü gönderdiyseniz konu ile ilgili olarak çalışma klasörünüzü teslim ettiğiniz Eğitici Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni ile temas kurmanız gerekmektedir. Saygılarımızla

Bende klasörü gönderdiğim halde böyle bir mesajla karşılaştım, sorun ne olabilir ? Bu mesajla karşılaşan var mı ?

Al benden de o kadar. Millet gerek yok dediği halde oturdum, güzelce hazırlayıp gönderdim. Bu da bana KAPAK olsun

anlayamadığım neden bu kadar erken yapılıyor görevlendirmeler çünkü eylülde 2.faz okullarına tahtalar kurulacak e kurulum oluncada oralara da BTR görevlendirmesi olması gerekiyor, bu durumda şimdi yapılan görevlendirmeler belkide iptal ya da yenilenmesi gerekecek, yanlış mı düşünüyorum?

Bu kadar erken görevlendirme başvurusu almalarının nedeni ikinci bir görevlendirme yapacaklarından dolayı olabilir.

kelebeketkisi' Alıntı:
Bu kadar erken görevlendirme başvurusu almalarının nedeni ikinci bir görevlendirme yapacaklarından dolayı olabilir.

daha okullar bile açılmadı ve okulların açılmasına yaklaşık 2 hafta var, eylülde de 2.faz tahtalar kurulacakmış büyük ihtimalle, dediğiniz gibi hocam birçok ilde 2.bir görevlendirme daha olması kaçınılmaz olacak.

Sisteme giriyorum ve hala aşağıdaki uyarıyı veriyor. NE zaman açılacak bu sistem acaba?

Microsoft JET Database Engine error '80040e23'
Record is deleted.
/bilisim/sistem/btr/basvuru.asp, line 256

otherm' Alıntı:
enestar' Alıntı:
otherm' Alıntı:
Sayın Öğretmenimiz, 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Değerlendirme Çalışmaları kapsamında tarafınızca hazırlanan yıllık Çalışma klasörü müdürlüğümüze ulaşmamıştır. Bu nedenle BTR Görevlendirmesi için müracatınızı kabul edemiyoruz. Eğer Çalışma Klasörünüzü gönderdiyseniz konu ile ilgili olarak çalışma klasörünüzü teslim ettiğiniz Eğitici Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni ile temas kurmanız gerekmektedir. Saygılarımızla

Bende klasörü gönderdiğim halde böyle bir mesajla karşılaştım, sorun ne olabilir ? Bu mesajla karşılaşan var mı ?

Al benden de o kadar. Millet gerek yok dediği halde oturdum, güzelce hazırlayıp gönderdim. Bu da bana KAPAK olsun

Benim başvuru sayfamda hala bu durum var ve başvuru yapamıyorum, çözüme ulaşan var mı ?

otherm' Alıntı:
otherm' Alıntı:
enestar' Alıntı:
otherm' Alıntı:

Benim başvuru sayfamda hala bu durum var ve başvuru yapamıyorum, çözüme ulaşan var mı ?
Hocam bağlı olduğunuz eğiticiyle çözmeniz gerekir bu sorunu ya da raporu kime gönderdiyseniz? Açık olarak belirtilmiş yazıda zaten.

Arkadaşlar sistemde hala sadece liseler var. Ortaokullar açılmayacak mı bu sene? Ortaokullarda bulunan öğretmenler ne olacak ? Bilgilendirme yapabilecek varsa sevinirim. Bu arada Keçiören ilçesinde çalışıyorum.

arkadaşlar önce fatih projesi olan liselere görevlendirme yapılıp sonra ilkokul ve ortaokula geçilecek.

Geri