Ankara BTR Başvuruları ne zaman?

Kodla Büyü
arkadaşlar okula gelen yazı falan yok sadece maillerimize gelen onaylarla göreve başlayamıyoruz..onay tarihi sağ üst kısımda duran tarihtir.

bir arkadaş tc no olan yeri kesip paylaşabilir mi? çankaya'da gelen birşey yok. okulu merak ediyorum.

Hangi ilcelere onay gitti ya esasinda onay listesi tum ankara icin olmali kimlik nolari gizleyip screenshot atar misiniz?

Boyle bir ulke bir tane daha var midir boyle sorumsuz insanlar acaba baska ulkede var midir? Koskoca baskentte gorevlendirme yapiliyor bunu bir forum sayfasindan ogrenebiliyoruz yazik

otherm' Alıntı:
sesumut' Alıntı:
Evet onay tarihinden itibaren göreve başlar diyor ama onay tarihi nedir?
Onay tarihi nedir hakkaten yaa ?

Gelen maile baktığınız zaman

"İlgi: 05.11.2014 tarih ve 44794289/903.07.01/5046518 sayılı Valilik Oluru."

yazıyor. acaba söz konusu onay tarihi bu tarih olabilir mi? 31.10.2014 tarihinde başvuru işlemleri sona ermişti.

Ama valiliğe yazılan yazının tarihi de 12.11.2014 görünüyor. Bu tarihli yazıyla valilik oluru isteniyor.

Karışık bir durum..

Arkadaşlar bazılarının mebbisde görevlendirme bilgisi olarak görünüyormuş. Mebbis e de baktım ama benim herhangi bir görevlendirme kaydım görünmüyor. Bu ek görevlendirme kapsamında fatih olan okulları da yazdım yine de görevlendirilmeme gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Mail de gelmedi Allah sonumuzu hayr etsin.

otherm' Alıntı:
sesumut' Alıntı:
Evet onay tarihinden itibaren göreve başlar diyor ama onay tarihi nedir?
Onay tarihi nedir hakkaten yaa ?

Maillere gelen görevlendirme konulu yazıda bulunan 12.11.2014 tarihli yazı bence onay tarihidir. Bu yazı ilden valiliğe gönderilmiştir. Yazıda imzalar yok ancak sayfanın en altındaki ibare de onaylandığını göstermektedir.
"Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır"

Okullara yazı gelmesini bekleyecek miyiz peki? Yoksa bugünden başlayacak mıyız?

Arkadaşlar Çankaya ilçe ile görüştüm Çankayada ek görevlendirme yapılan sadece bir kişi varmış. Bu şerrolar neye göre görevlendirme yapıyor Fatih olan okulları da yazdık. Bunlar ne gerizekalı insanlardır. İle ulaşabilen var mı Çankaya'ya niye böyle bir tecrit uygulamışlar sorabilen ben şu bostan korkuluklarına ulaşamıyorum
Birim Telefon: 212 39 84
212 61 85 / 163
Birim Sorumlusu: Murat BAYRAK (Bilişim İl Koordinatörü)
Önder MEŞELİKAŞ (Şef)

2. ek görevlendirmelerde okuluna ilçeden yazı gelip göreve başlayabilen varmı ? yaklaşık 1 aydır ilçeden yazı gelmesini bekliyoruz...onay mailleri ilden tüm ilçelere gitti diye biliyorum...

Arkadaslar ildeki arkadasla da gorustum. Cankayada 1 tane okul yuzunden tum ortaokullar kalmis. O da yakupabdaldaki aziz altinpinar anadolu ticaret meslek lis. Buraya bir arkadas talip olursa tum cankayanin sorunu cozulecek.

tunci54' Alıntı:
Arkadaslar ildeki arkadasla da gorustum. Cankayada 1 tane okul yuzunden tum ortaokullar kalmis. O da yakupabdaldaki aziz altinpinar anadolu ticaret meslek lis. Buraya bir arkadas talip olursa tum cankayanin sorunu cozulecek.

Orayı isteyen çıkarsa olacakmıymış tekrar okuldu dilekçeydi uğraşacakmıyız

tercihe açıp 1. tercih zorunlumu olacak ne olacak

Valilik onayı gelen var mı? Maillere gelen yazıda valilik olur tarihinden itibaren diyor. Okula yazısı gelen var mı?

zafer_can' Alıntı:
Valilik onayı gelen var mı? Maillere gelen yazıda valilik olur tarihinden itibaren diyor. Okula yazısı gelen var mı?

evet bende merak ediyorum sanırım kimseye gelmemiş... okuluna yazı gelen varsa paylaşabilirmi??

spring' Alıntı:
zafer_can' Alıntı:

evet bende merak ediyorum sanırım kimseye gelmemiş... okuluna yazı gelen varsa paylaşabilirmi??
Okula yazı gelmeden göreve başlayabilirmiyiz ? Onay tarihi nedir ? Hala neyi bekliyoruz anlamadım :(

Bildiğim kadarıyla Akyurt'ta tüm FATİH'ler şu son görevlendirme
ile doldu. Ben kendi okulumuz şimdi isteyebilir miyim...

Okulumda;
* 13 adet projeksiyonlu+bilgisayarlı akıllı tahta (dersler sadece bu tahta ile işleniyor),
* 35 Adet PC,
* (15+1) BT sınıf var...

Nasıl bir onaymış arkadaş yaa. Okullarda arada kaldık hep. Dersleri de devredemiyrum. Bir yandan da Btr işlerine başladım.

Bakanlığın mail sisteminde sabahtan beri veri Tabanı hatası veriyor. Diğer ilçelerde yaşanan bı sıkıntı bundan kaynaklanıyor olabilir mi ? Bizim okula diğer başka konularla ilgili de mail gelmedi bugün.

Geri