Antalya btr

Kodla Büyü

sevdiceğim

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar forumda soyle bir baktim ama goremefim Antalya bu yıl btr başvuruları ne oldu acaba bilen var mi?

Fatih projesiyle ilgili herhangi bir egitim yada seminere katilmamis biri olarak btr basvurusunda bulunabilirmiyim (bote mezunuyum )

daha önce fatih kapsamındaki okullarda btr olan arkadaşım varsa bilgilendirebilirmi
ortaokullara kıyasla durum nasıl

Kepez' de bizim okula yazi bile gelmemiş antalya'da ortaokulda calisip gorevlendirmesi yapilan var mi arkadaslar?

boteningulu_44' Alıntı:
varmıdır acaba ortaokullarda btr görevlendirmesi yapmayan başka bir il ne saçma bi uygulama

ortaokullarda yapılmamasına alışmıştık da bu sene fatih projesi kapsamında kurulum yapılmayan liselere de görevlendirme yapmıyorlar. kaşta 7-8 tane lise var sadece 2 okula görevlendirme alacaklar ki bunlarında zaten kendi öğretmenleri var. kendi okulumda 4 saat dersim var ne yapıcam bilmiyorum.

rukidu' Alıntı:
boteningulu_44' Alıntı:
varmıdır acaba ortaokullarda btr görevlendirmesi yapmayan başka bir il ne saçma bi uygulama

ortaokullarda yapılmamasına alışmıştık da bu sene fatih projesi kapsamında kurulum yapılmayan liselere de görevlendirme yapmıyorlar. kaşta 7-8 tane lise var sadece 2 okula görevlendirme alacaklar ki bunlarında zaten kendi öğretmenleri var. kendi okulumda 4 saat dersim var ne yapıcam bilmiyorum.
Oncelik hizmet puani yada yili diilse zaten butun okullarin bt ogretmenleri var daha once calistigim 3 ilin hicbirinde bu uygulama yoktu halende yok
Ders yoksa nediye norm aciyosunuz daha girisimizi bile yapmadan idareyle tartistiran sisteme ne denir bilmemki

Şaka mı yapıyorlar yoksa ben mi yanlış anlıyorum. İlçede bulunan fatih projesi kapsamındaki okullar dolsa dahi ortaokullarda hiçbir şekilde bt rehberliği vermiyor mu ANTALYA MEM ????

Vermiyorlar hocam. Bende gecen sene geldim antalyaya aynen bende sorguladim. Ortaokula gorevlendirme yok. Bunu yapan tek il burasi. Gorevlendirmeyi yapan arkadaslarin hic ekders sıkıntısı olmamis anlasilan. Bimere sikayet etmek lazim aslinda

gcanturk' Alıntı:
Kepez okullara yazıyı göndermedi.
İlin yazısını mı ilgi tutup göndereceğiz
Ben formu doldurdum kepez meme goturdum. Oradaki arkadas ilden bize yazi gelmedi dedi. E dedim sitede yayinlanmis resmi yazisida var dedim. İlden bize gelcek biz okullara yazacaz o zaman getir diyo. Sitede yayinlanmis indirip okullara gondermiyo elden gelmesini bekliyo. Onlara gelene kadar suresi biter zaten.

Bende gönderdim dilekçeyi başvuru başladı diyerek yazıyı bile okumadım. Bu soytarılıklara daha ne kadar dayanabileceğim bilemiyorum şaka gibi 80 il yapsın bir il yapmasın. 8 saat ders ile ilçede oradan oraya oynayalım. Sera işine girmedikçe olmayacak. :?

Arkadaslar antalyaya es durumundan yeni geldim meyil iznindeyim. Atandigim okulun muduru goreve baslamadan. Basvurumu onaylayabilirmi

hocam göreve başlamadıysanız sanmıyorum olmaz.çünkü resmen o okula ait ögretmen olmanız gerekiyor

Arkadaslar her il kendi kafasina gore is yapabilir mi? Hangi bilisimci ders saatini doldurabilirki.

boteningulu_44' Alıntı:
rukidu' Alıntı:
boteningulu_44' Alıntı:

Oncelik hizmet puani yada yili diilse zaten butun okullarin bt ogretmenleri var daha once calistigim 3 ilin hicbirinde bu uygulama yoktu halende yok
Ders yoksa nediye norm aciyosunuz daha girisimizi bile yapmadan idareyle tartistiran sisteme ne denir bilmemki

hocam ili bizzat aradım ve sordum öncelik okulun kendi öğretmeninde..

merhaba arkadaşlar bende Antalya da yeni göreve başladım 2.il dışından. 2 okula gidiyorum 18 saat ders toplam. kadromun olduğu okulda 6 saat ders. ek ders olayı görevlendirme hariç imansız gibi. Bu dönem görevlendirmeyi de kaçırdık malum. Antalya ebitefo iletişime geçebileceğim bilgiler isimler var mı sizde? paylaşırsanız sevinirim.

Hosgeldiniz ama bt ogretmenliginin katledildigi bir ildesiniz Hocam gorevlendirmeniz hangi ilceye yapildi konyaaltinda acik okul varmiydi

evrim0626' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bende Antalya da yeni göreve başladım 2.il dışından. 2 okula gidiyorum 18 saat ders toplam. kadromun olduğu okulda 6 saat ders. ek ders olayı görevlendirme hariç imansız gibi. Bu dönem görevlendirmeyi de kaçırdık malum. Antalya ebitefo iletişime geçebileceğim bilgiler isimler var mı sizde? paylaşırsanız sevinirim.
hocam antalya mem'i arayıp Eşref bey ile görüşebilirsiniz.İl koordinatörü kendisi.

Görevlendirmeler açıklandı ben de kepez de görevlendirildim. BTR ye çıkmaz diye uğraşarak 14 saat başka okulda ders bulup ders sayımı 30 saate tamamlamıştım, şimdi BTR yapmak zorundayım, BTR isteyen arkadaş varsa eğer olur mu bilmiyorum ama değişiklik için bi il'e gidip görüşebiliriz...

Geri