Antivirüs Programınızı Test Edin

Kodla Büyü

erkut55

Site Gezgini
Antivirüsünüzü 2 adımda test edin...
arkadaşlar önce yeni metin belgesi olusturun, ondan sonra içine asagıdaki kodu yapıstırın...
yapıstırdıktan sonra yeni metin belgesinin .txt olan uzantısını .com cevirin bakalım yakalıyacakmı.
eger kodu yapıstırken yakalarsa cok ıyı.fakat kodu yapıstırıp .txt olan uzantıyı degiştirirken yakalarsa fena değil .
fakat butun işlemlerin sonunda yakalamazsa bilinki pc nizden o antivürüsü kaldırın...
bende avast var, .com yaparken yakaladı...
not: bu testin pc nize hiçbir zararı yoktur!

kod: X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

nod 32 txt olarak kaydetmeme bile izin vermedi dosyayı postaladı :)
Teşekkürrler..

Kaspersky dosyayı çalıştırmak istediğimde yani text dosyasını açmaya çalıştığımda izin vermiyor.

ARkadaşlar Denemenizi Kesinlikle tavsiye etmiyorum

ARkadaşlar denedim Kaspersky antivirüs programnı var ancak uyardı ve sildi. ancak Başlat-Çalıştır yazın ve Hizmetler bölümünden bir bakın isterseniz burada verilen ve Metin dosyasına eklediğiniz kod orada çalışır durumda.

Ben norton 2003 kullanıyorum. Yazıyı kopyaladım, yeni metin belgesine yapıştırdım, kaydete bastım... ve norton kaydetmeye izin vermedi belgeyi anında sildi. Emektar ama iyi iş görüyor.

kaspersky6.02 var txt kaydettiğimde anında buldu ve sildi.com yapmaya fırsatım kalmadı.ama galiba txt yi bulamayanların ayarları ile ilgili olabilir.com olunca yakalaması bundan olabilir.ben biraz paranoyak davranıyorum.tam güvenlik istiyorum.belki ondan hemen buldu

Geri