Arabamı Satıyorum (Güncellendi )

Kodla Büyü
Re: Arabamı Satıyorum

Benim araca bi değer biçer misiniz arkadaşlar? Ben fiyat vermeden önce sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Peugeot 308 1.6 HDI Comfort 90 BG
2009 Model. 96000 km. Dizel. Stil Paketli
Kazası boyası yok+4 Lastik Haziranda takıldı(Goodyear Efficientgrip 205/55 R16 91V Performance )

bomax01' Alıntı:
geçen sene bende aracımı sattım ve fiyat konusunda olumsuz yorumlar almıştım. yazdığım fiyattan da sattım. herkese hayırlı satışlar dilerim.

Ben o yorumları görmemek için buraya yazmadım ilanımı :)

Ha şunu da unutmamak gerek. Forumda ya da sahibinden de çok uçuk fiyatlar yazanlar yok mu, var... Zaten niyeti yok satmaya da, ben yazayım da belki iyi bi müşteri düşürürsem satarım kafasıyla yazanlar var...

hocam buraya ilan koymak cesaret ister. zaten burdan araba alıp satan pek görmedim.boşa laf ve nasihat duyarsın.yıllar evvel bende aracımı koydugumda sınıfının en ucuz 2.ci ilandı sahibinden de çok bilmiş arkadaşların birçoğu eleştirip fiyatı yüksek bulmuşlardı.sonrasında kısa sürede satıldı.hayırlı satışlar

fantasio' Alıntı:
Benim araca bi değer biçer misiniz arkadaşlar? Ben fiyat vermeden önce sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Kazası boyası yok+4 Lastik Haziranda takıldı(Goodyear Efficientgrip 205/55 R16 91V Performance )
35-37 arası?

aynenbadi' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

35-37 arası?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 2573/detay

bunda stil paket yazmamış. stil pakette neler var bilmiyorum. Pazarlık payını da unutmayın...

3 yılda 100.000 km??? hocam şehirde oturup köy okulunda falan mı görev yapıyorsun?

Hocam aracınızın hasar kaydı fazla bu fiyata kimse almaz.Eğer ciddi satıcıysan makul fiyat yazman lazım.

Arkadaşlar alıcı iseniz arayın konuşalım.
Arabayı satacağım ama tüm fonksiyonları çalışan tek bir tıkırtısı bile olmayan evraklerı tam olan ve memnun olduğum aracımı da galericilere bedavadan vermek istemiyorum.
Kafamda bir fiyat var elbet. O fiyata satamassam yaza kadar bekleyip yazın satmayı düşünüyorum.

Geri