aScTimetables ver. 2012.3.1 (02.08.2011)

Kodla Büyü
Resimli anlatımı yok mu?Biraz inceledim ders,öğretmen vs.ekleme işlerine baktım.Sormak istediğim 4 saatlik bir dersi 2+2 nasıl dağıtacağız ayarlamayı nereden yapıyoruz

dersleri elle dağıtmak daha mantıklı.ama büyük okullarda çok zor. otomatik dağıtımda bazı dersler eksik yerleştiriliyor veya hiç yerleştirilmiyor.yada ben yapamadım

emrahsahan' Alıntı:
Resimli anlatımı yok mu?Biraz inceledim ders,öğretmen vs.ekleme işlerine baktım.Sormak istediğim 4 saatlik bir dersi 2+2 nasıl dağıtacağız ayarlamayı nereden yapıyoruz

Resimli anlatımları ingilizce eğer incelemek istersen http://help.asctimetables.com/ adresine bakmanı tavsiye ederim. 4 saatlik ders eklemeyi şu şekilde yapabilirsin, Öğretmenler bölümüne gir hangi öğretmen için 2+2 yapacaksan üstüne tıklayıp dersler butonuna bas. Çıkan pencerede Yeni Ders butonuna tıkla. Çıkan pencerede Haftalık Ders kısmında 2 seç yanındaki single yazısını ikili yap. Yani 2 adet ikili ders atamış olursun. Diğer geri kalan kısımlar senin isteğine göre...

Çok daha önceleri bahsettiğim gibi bu programla girişler tam yapılmalı ve istenilen şartlar kesinlikle belirtilmeli. Şu ana kadar ne istediysek fazlasıyla verdi.

Tekrarlıyorum tam ve eksiksiz sürümdür burdan indirdiğin malum ücretsiz. Kendi sitesinden de indirsen ücretsiz kullanabiliyorsun ama çıktı alman gerektiği zaman sayfada watermark gözükmekte.

losting' Alıntı:
emrahsahan' Alıntı:

Resimli anlatımları ingilizce eğer incelemek istersen http://help.asctimetables.com/ adresine bakmanı tavsiye ederim. 4 saatlik ders eklemeyi şu şekilde yapabilirsin, Öğretmenler bölümüne gir hangi öğretmen için 2+2 yapacaksan üstüne tıklayıp dersler butonuna bas. Çıkan pencerede Yeni Ders butonuna tıkla. Çıkan pencerede Haftalık Ders kısmında 2 seç yanındaki single yazısını ikili yap. Yani 2 adet ikili ders atamış olursun. Diğer geri kalan kısımlar senin isteğine göre...

Çok daha önceleri bahsettiğim gibi bu programla girişler tam yapılmalı ve istenilen şartlar kesinlikle belirtilmeli. Şu ana kadar ne istediysek fazlasıyla verdi.

hocam öncelik teşekkür ederim. türkçe derslerini nasıl yaptınız (5 saatlik)

berrin24' Alıntı:
teşekkürler hocam sağolun. bende türkçeleri bölemedim.onları nasıl hazırlıycaz

Hocam, 2,2,1 olarak aynı sınıf için eklemeniz gerekli. O zaman farklı günlere dağıtıyor. Yoksa birleşik ders gibi görüyor.

2 - multi (ikili)
1 - single (tekli)

örnek dosya yüklüyorm ekte:

Ekli dosyalar

• 01yedekprogram.rar
    16.4 KB · Görüntüleme: 318
arkadaşlar ben programı nereden indireceğimi göremedim. yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler şimdiden

arkadaşlar bu program ücretsiz-sınırsız olarak iniyor güya ama yazdırma işleminde kayıt kodu istiyor.Bu nasıl bir sınırsızlıktır.Yukarıda dediğiniz roz.exe eski sürümlere ait bir işlem sanırım zira bu program zaten .exe olarak iniyor...
Bu programdan çıktı almak için printscreen mi kullanıyor yardımcı olabilecek var mı acaba?

Hocam şunu deneyn isterseniz. Ana menüde extract düğmesi ile, html olarak progrmaı çıkarın. Oradaki görüntüde de programın ismi görünüyorsa print scr ile yapabilirsiniz.

Geri