athena gökhanın camide abdest alırken görüntülendi...

Kodla Büyü

theghost83

Süper Üye
Süper Üye
http://magazin.milliyet.com.tr/athena-g ... efault.htm

Yarışmada rahat tavırlarıyla herkesin sempatisini kazanan ünlü müzisyenin hayranları tarafından çekilen fotoğraf Twitter’da günün konularından oldu. Athena Gökhan’a camide rastlayan bir hayranı, şarkıcının abdest aldığı anın fotoğrafını yayınladı. Twitter kullanıcıları ise fotoğrafı, Gökhan’ın yarışmada sürekli kullandığı "Abi çok iyi yaa" sözüyle yorumladı.

şimdi burdaki mesele herhalde kimseyi dıs gorunusuyle degerlendirmemek gerktigine güzel bir örnek olacaktır...

diger bir konu o dövmeler ile abdest olurmu?? bir dgier bir konus ise adamı dövmeleri var diye eleştirenler, namaz kılıyorlarmı merak ediyorum.

imanla paranın kimde olduğu belli olmaz....herkesin inancı kendine...bunun haber yapılması bile hoş değil.

Bu adam hristiyan mı dinsiz mi? ne var bunda. Bir zamanlar 2002 dünya kupasında milli takıma yapılanlar geldi aklıma, oyuncular cumaya gittiler diye ortalığı ayağa kaldırdılar.

Haber değeri bile taşımaz.

Abdest alıyomuş gibi çek panpaaaa :D . Darısı tüm camianın başına.

Adamın abdest almasının haber olmas kadar garip bir durum var mı acaba?

oyungezer' Alıntı:
Adamın abdest almasının haber olmas kadar garip bir durum var mı acaba?

göreve ilk başladığımda benim camiye gittiğimi gören öğrencilerim de aynen böyle şaşırmışlardı..
tabi ben onlardan daha çok şaşırmıştım
Bırakın herkes rahatça inancını yaşasın

Hayır sen o kadar gence alkollu konserler ver o kadar gencin yoldan çıkmasına bir nebze de olsa katkısı varsa Allah affetsin. :eek:

cingozcemal' Alıntı:
Hayır sen o kadar gence alkollu konserler ver o kadar gencin yoldan çıkmasına bir nebze de olsa katkısı varsa Allah affetsin. :eek:
Hadi ya ben hiç duymadım. Konsere gelenlere içki mi dağıtıyorlarmış? Hayır öyle değilse o içenler konser olmasa da içecektir de.

vatandaşın en büyük merakı bu
kim abdest alıyor almıyor
gerisi teferruat
çalmış çırpmış mühim değil

Re: Ynt: athena gökhanın camide abdest alırken görüntülendi...

dndd' Alıntı:
vatandaşın en büyük merakı bu
kim abdest alıyor almıyor
gerisi teferruat
çalmış çırpmış mühim değil
+1

cingozcemal' Alıntı:
hocam siz şimdi alkol falan yazdınız ya, hiç düşünmediniz mi bunu yazarken. ya okuyan arkadaşlarımızın aklına alkol almak gelirde cuma cuma içerlerse. Allah korusun. lütfen dikkatli olalım.

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
cingozcemal' Alıntı:
hocam siz şimdi alkol falan yazdınız ya, hiç düşünmediniz mi bunu yazarken. ya okuyan arkadaşlarımızın aklına alkol almak gelirde cuma cuma içerlerse. Allah korusun. lütfen dikkatli olalım.

İnşallah oluruz hocam sen merak etme. Bana yorum yazarken sende 2 kez o kelimeyi kullandın o zaman kendinle ve yorumunla çelişme o zaman.

cingozcemal' Alıntı:
Phascolarctos cinereus' Alıntı:
cingozcemal' Alıntı:

İnşallah oluruz hocam sen merak etme. Bana yorum yazarken sende 2 kez o kelimeyi kullandın o zaman kendinle ve yorumunla çelişme o zaman.
İroni çelişkiden doğar.

Geri