Aydın BT Rehberliği Bilgi Paylaşımı

Kodla Büyü
taylanchess' Alıntı:
turboaga' Alıntı:
İlkokullar var ben başvurdum bile...

Benim sayfada tüm alanlar pasif görünüyordu kilitliydi, başvuru tamamla dedim, kayıt aldı durum kısmında sadece tercih 1 kendi okulum var diğer tercihler boş.. Bu şekilde olan arkadaşlar varmıydı?

benimki de aynen dedigin gibiydi

anathema' Alıntı:
taylanchess' Alıntı:
turboaga' Alıntı:
İlkokullar var ben başvurdum bile...

Benim sayfada tüm alanlar pasif görünüyordu kilitliydi, başvuru tamamla dedim, kayıt aldı durum kısmında sadece tercih 1 kendi okulum var diğer tercihler boş.. Bu şekilde olan arkadaşlar varmıydı?

benimki de aynen dedigin gibiydi

benimki de aynı

sanırım branşı bilişim teknolojileri olan öğretmenlerde sadece çalıştığı okulu seçme hakkı veriyor

Arkadaşlar ben hala şunu anlamış değilim bu başvurular neden okullara duyurulmuyor

Eğer bilgisayarbilişim.net e girmemiş olsaydım başvurudan haberdar olmayacaktım

Yada diğer ilçelerde duyuruluyor da bizim SÖKE de mi problem var?

Yazı Cuma günü imzadaydı daha, ilden ilçelere, okullara gelmesi gecikir. Nasıl olacak ben de bilmiyorum....

İli arayıp yazının içeriğini, yazının ilçelere gönderilip gönderilmediğini, başvuruların nasıl yapılacağını, ilkokulların ne zaman ekleneceğini soracak başka biri yok mu? İl artık sesimi tanımaya başlayacak. Arayın arkadaşlar, bilgi alın, bizimle de paylaşın.

Kurum net var. Niye geciksin ki yazı. Ama hala kurumnete konulmamış. sabah Ebitefo yazısı vardı sadece. Ben iki okul tercih ettim. Özlük bilgilerinde değişiklik olanlar bilgilerini güncellemedikçe pasif görünecektir. Yazı gelmediği için onay konusunda idareyi bilgilendirmedim. Yazıyı bekleyeceğim.

İkili öğretim yapan ilkokullarda görevlendirme nasıl olur acaba ? Diyelim ki tek formatör başvurdu ve görevlendirildi. Yine eskisi gibi sabah 07:30- akşam 17:40 okulda durmak zorunda mı ? Yoksa 30 saat mı kalır ?

turboaga' Alıntı:
İkili öğretim yapan ilkokullarda görevlendirme nasıl olur acaba ? Diyelim ki tek formatör başvurdu ve görevlendirildi. Yine eskisi gibi sabah 07:30- akşam 17:40 okulda durmak zorunda mı ? Yoksa 30 saat mı kalır ?

Hocam bakanlığın gönderdiği yazıya göre size haftalık ders programı hazırlanıp verilmesi gerekiyor buna göre ek ders alacaksınız, haftalık ders programıda bir branş öğretmeni için haftalık 30 saat en fazla. 5. sınıfların olmadığı saatlerde de size görevlende yazılmaması gerekir.

Kaldıki Formatörlüktede sabah 7.30 akşam 17.40 gibi bir çalışma saati yok hocam günlük en fazla 8 saattir.. Yeni BT rehberliği sisteminde ise günlük en fazla 6 saat Rehber Öğretmenler gibi...

Cuma günü zaten başvuru yapmıştık bir arkadaş o form eylüldeki formatörlük görevlendirmesinin başvuru formuydu demiş ama başkada başvuru formu yoktu, başvuruyu yaptığım içinde şuan da zaten, kayıtlı başvurunuz mevcuttur uyarısı veriyor. Başvuru durumunda bekleyen onayları gösteriyor, sorun yok gibi...

evet kurumnetten yazı geldi.gelmesine de öyle 2-3 tercih falan açılmıyor.size nasıl açılıyor bu tercihler.sadece kadromun bulunduğu okula isteyebiliyorum.branşım bt

tamam işte ordan tamamla dedik.gerçi borsa gibi anlık değişiyor bizim memin işleri.şimdi de arayanlara yapmayın başvuru demişler :verymad:

bilgisayarmax' Alıntı:
tamam işte ordan tamamla dedik.gerçi borsa gibi anlık değişiyor bizim memin işleri.şimdi de arayanlara yapmayın başvuru demişler :verymad:

niye yapmayacakmışız? başka okullardamı açacaklarmış

2li öğretim yapanlar için sabahçı-öğleci seçenekleri mi ne eklenecekmiş.bende hiç birşey anlamadım.yapmıştım başvuruyu ama beklicem bakalım çarşambaya kadar 10 kere daha değişir

bilisimaydin.com sitesinde ebitefo görevlisi arkadaşlar duyuru ve haberler kısmına gerekli açıklamaları yapsalar okul idareleride oradan takip edebilir. Yazı okula gitmiş internet üzeri başvuru açılmış kaç kişi ili arayıp ne yapacaz diye sorarki, zaten ne yapılacağı belli.. Tekrar başvuru alınacaksa şuana kadar yapılan başvuruları iptal edip yeni bir başvuru formu oluşturmaları gerekecek...

Aslında cuma günü aradığımda öğrendiklerimi buraya yazmıştım, ilkokullar başvuruya açılacak, resmi yazı siteye eklenecek diye belirttiler. Sanırım site ile bir kişi ilgileniyor ve o kişi cuma günü yoktu.

bilgisayarmax hocam, size de konuştuklarınızı paylaştığınız için teşekkürler. Başka öğrendiğiniz bir şey varsa yazarsanız sevinirim.

Ebifo sitesinde değişen hiçbirşey yok. Ben 5 ekim cuma günü yaptım başvuruyu. Aynen duruyor. Okula da onaylattım. Bugün salı. Ne zaman değişiklik olacak acaba ? Süre çok kısa ve her kafadan ses çıkmaya başladı.

Yazı okula gelmiş. 10 Ekim mesai bitimine kadar, bilisimaydin.com'daki kılavuza göre başvuruların yapılması diyor.

Dikkatimi çeken başka bir nokta görevlendirme 25.01.2013'e yani 1. dönem sonuna kadar. Formatör Öğretmenlik yıl başına kadardı.

Şu ikili öğretim yapan okulların durumunu öğlene kadar bekleyelim, öğlen ararıp sorarız tekrar ne zaman güncelleneceğini.

Bilgi alan olursa lütfen paylaşsın.

evet yazı kurum net e sabah geldi daha, değişik bir şey yok, hâla sistemde sadece kendi okulumuzu seçiyoruz, zaten yarında son günmüş. Şimdi anlamadığım, anadolu liselerinde benim bildiğim hiç bilgisayarcı yok burada, oraya nasıl görevlendirme yapacaklar. Sistem birden çok okula izin vermiyor.

eylem_06231' Alıntı:
arkadaşlar ben de aradım sitede sorun var 1 saate kadar düzelecek tercih yapmayın dediler

biz yaptık ama , yapanlar ne olacak, birde arayan arkadaşlar tel no verebilirler mi acaba?

Geri