BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ REHBER ÖĞRETMENİ KURSU

Kodla Büyü

turkuaz09

Aktif Üye
MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN OKULUMDA BU YAZIYI OKUDUM VE İMZALADIM. BU KURSA BİZLERDE KATILACAKMIYIZ. YAZIDA İSTEĞE BAĞLI MADDESİ VAR :?: :?: :?:

bu diğer branşlar içindir hocam bizim böyle bir kursa ihtiyacımız yok sanırım AMA MEB İŞİ BELLİ OLMAZ tabi..

Fonmatörlük gibi düşünün, bizi formatörlük kursuna alıyorlarmıydı? tabiki hayır. sanırım bu okulunda bilişimci olmayan okullar içindir. Veya öğretmen kursa katılır belgeyi alır, sonrada kullanabilir.

sdh' Alıntı:
bu diğer branşlar içindir hocam bizim böyle bir kursa ihtiyacımız yok sanırım AMA MEB İŞİ BELLİ OLMAZ tabi..
BEN DE Ö YÜZDEN DEDİM HOCAM BİR MADDEDE FORMATÖR ÖĞRETMEN BELGEİS OLACAKLARDA KATIALBİLİR.

AKLIMDAN GEÇMİYOR DEĞİL BUNDAN SONRA SDECE BU BELGEYİ ALANLARI REHBER ÖĞRETMEN YAPABİLİRİLER.

makikosan' Alıntı:
Bu kursa sınıf öğretmenleri katılamıyor değil mi?

ŞİMDİ MEB E BELLİ OLMAZ NORM FAZLASI SINIF ÖĞRETMENLERİ İÇİNDE İİ OLUR BU HERKES ALIR SINIFÇILAR Bİ BUNU OLMAMIŞTI OLURLAR

Fakat normal formatörlük kursu değil sanırım. Yazıyı inceleğince insanın daha da kafası karışıyor.

Bakanlıktan çıkan resmi yazıda "Bt rehber öğretmenlerinin bilgi ve becerisinin arttırılması amacıyla...." diyor.

ETKİNLİĞİN HEDEF KİTLESİ
Bakanlığa bağlı eğitim-öğretim kurumlarında görevli “FATİH Projesi– Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu” nu başarı ile tamamlamış öğretmenler.

yani arkadaşlar bu kurs kimin için??

Ekli dosyalar

• biliimteknolojilerirehberretmenliikursu.zip
    409.3 KB · Görüntüleme: 148
çıkan yazıyı ayrıntılı okursanız kafanızdaki soru işaretleri kalkar hoacalarım..bu kurs sadece diğer branşlar için.onlar bu kursu alsada biz varken onlar 2.öncelikli olacak.bu resmi yazıda da belirtilmiş.gereksiz yere endişe etmeyiniz.

Geri