balıkesir btr 2.dönem

Kodla Büyü
elmakurdu_10' Alıntı:
hangi ilçede hocam sizin okul? Eğer gelmeyen ilçe varsa yazar mısınız

hocam savaştepeye gelmedi sanırım orda çalışmaktayım kurum neti takip ettim fakat ulaşmamıştı hala...
okul:sarıbeyler ortaokulu-savaştepe

ibrahim_hoca' Alıntı:
elmakurdu_10' Alıntı:
hangi ilçede hocam sizin okul? Eğer gelmeyen ilçe varsa yazar mısınız

hocam savaştepeye gelmedi sanırım orda çalışmaktayım kurum neti takip ettim fakat ulaşmamıştı hala...
okul:sarıbeyler ortaokulu-savaştepe
Tamamen ilcenin hatasiymis okuldan gonderdigimiz dilekceyi ile gonderdikleri genel istek formuna eklememisler yaziyi yazan, isten sorumlu olan kisi falan belli degil :(

Onaylı listeyi paylaşabilecek bir arkadaşımız olursa çok mutlu olacağız. yoksa başka türlü haberimiz olmayacak anlaşılan
teşekkürler

EnTRoPi' Alıntı:
Yazılar salı(10 şubat) günü geldi arkadaşlar.
Sayın hocam ben bandırmada çalışıyorum. bizde de herhangi bir ses seda yok. büyük ihtimal, sadece okulumuzu ( ortaokul ) istediğimiz için görevlendirme olmadı. fakat görevlendirme olup olmadığına dair bir bilgimiz olmadığından ne yapacağımızı nasıl hareket edeceğimizi bilemiyoruz.

Bereketlili' Alıntı:
EnTRoPi' Alıntı:
Yazılar salı(10 şubat) günü geldi arkadaşlar.
Sayın hocam ben bandırmada çalışıyorum. bizde de herhangi bir ses seda yok. büyük ihtimal, sadece okulumuzu ( ortaokul ) istediğimiz için görevlendirme olmadı. fakat görevlendirme olup olmadığına dair bir bilgimiz olmadığından ne yapacağımızı nasıl hareket edeceğimizi bilemiyoruz.

Sayın hocam cevabı kendiniz vermişsiniz. Fatih projesi olan okulları dolduramadan diğer okullara BTR görevlendirmesi yapılamaz.. Bu sebeple Bandırmadan 2 öğretmenimiz görev alamadı. (Dilekçenizde Tercihlerim dışında bir okulda çalışabilirim bölümüne HAYIR dediğiniz için.) ilçenizden görevlendirme hakkında bilgi alabilirdiniz. Yine kafanıza takılan sorularda il Mem den de bilgi alabilirsiniz.

Geri