Balayı için Otel arıyorum tavsiyeleriniz

Kodla Büyü

ao1983

Aktif Üye
Arkadaşlar balayı için otel bakıyorum Bodrum,Marmaris,Kuşadası,Antalya,Alanya bu şehirlerden herhangi birisi olabilir tavsiyeleriniz nedir gittiğiniz ve memnun kaldığınız oteller var mı?

Şimdiden hayırlı olsun. Kaya otelleri olabilir. biz Kaya Sideye gitmiştik çok memnun kaldık. kaya belekte olabilir. şu an fiyatları bilmiyorum ama bütçe yeterliyse kesinlikle tavsiye ederim.

ben otel olarak değilde yer olarak kesinlikle marmaris diyorum. kuşadası hariç hepsine gittim marmarisi tek geçerim:)

pawofeagle' Alıntı:
kapadokyada balayı için otel tavsiye edebilecek var mı hocalarım?
goreme ınn hotel de 4 gece konaklamıştım çalışanları güler yüzlü temiz bakımlı bir yer yarım pansiyon.. odaları konforlu tavsiye ederim

arkadaşlar bizde güzel bir balayı oteli arıyoruz ama nikahımızı daha önce yaptık düğün yaza olacak balayı konseptinden faydalanabilirmiyiz sizce ?
denizi güzel oteli 5 yıldız ultra herşeydahil bir otel tavsiyeniz varsa alırım 7 gece 3000 3500 e kadar çıkmayı düşünüyorum

hocam kapadokyada balayı mı yapılır ya.
bence tatile bile gidilmez kapadokyaya
saygı duyuyorum gidenlere beğenenlere felan tamam ama mübarek taş toprak başka hiçbirşey yok ki oralarda ya.
onca doşa harikası yer var oralar dururken kapadokya...
iyi tatiller diliyorum yine de...

joomlaci' Alıntı:
saygı duyuyorum gidenlere beğenenlere felan tamam ama mübarek taş toprak başka hiçbirşey yok ki oralarda ya.

kapadokya dünya üzerinde en iyi 10 balayı yerinden biri seçildi hocam ve bence gayet güzel bir yer. Gerek tarihi ve mistik dokusu gerek balon turu ve bölge gezileri balayını güzel kılar diye düşünüyorum. denize girmek pek ilgimi çekmiyo balayında yada bir otele gidip tıkalı kalmak

booking den rezervasyon yaparsan balayı için olduğunu belirtirsen bir üst sınıf odayı veriyorlardı fark almadan. Paloma Club sultan özdere 'de öyle yapmışlardı ama geçenlerde baktım fiyatlar uçmuş. aklında bulunsun.

geçen sene 3-8 ağustos 5 gece 6 gün http://www.jollytur.com/limak-atlantis- ... sort#tab=0 burda yaptım balayını.
3000 tl idi. parafcard kampanyasıyla 2600 vermiştik.
otel çok güzel havuzu restaurantları mükemmel. denizi biraz çabuk derinleşiyo ki zaten çoğu zaman havuzda vakit geçiriyo insan.
odaları da temizlik ve manzara açısından çok iyi. balayı çiftlerine deniz manzara veriyolar.
5 gün içerisinde 2 kere jollytur elemanı aracılığla otelden çıktık.
1.si antalya şehir merkezi gezisi(kesinlikle tavsiye etmiyorum)
2.si aspendos tiyatrosunda anadolu ateşi gösterisiydi(mutlaka gidin)
jolly tur elemanları çok yardımcı oluyolar.

teşekkürler arkadaşlar
http://portnature.com.tr/
bu otelden rezervasyonumuzu yaptık çok güzele benziyor konserleri felan varmış konsept felan çok güzel ararken bulamamıştım ben turu aradık onlar tavsiye etti

joomlaci' Alıntı:
+1
Kapadokyada kaldığın otelin ne önemi var ki.

Fethiyede hillside beach otel var sana orayı öneririm.

Geri