Bankacılık işlemi için giriş hatası

Kodla Büyü

aydin67

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okul bilgisayarlarında sadece bir bankanın sitesine güvenli giriş için hatalı giriş yanıtı veriyor, fakat başka bir bilgisayardan normal güvenli giriliyor
yani okulda bir bilgisayar 1 siteye girmiyor, diger bilgisayar giriyor.Bir kaç defa bankayı aradım unuttum sandım şifre yenileme aldım hata verdi fakat başka bilgisayarda girdi. konu ile ilgili bilgisi olan bi fikir verirse sevinirim

Ssl şifrelemede hata vardır, ie sürümün güncel değildir, antivirüsün güvenlik duvarı gerektiğinden fazla çalışıyordur. Daha fazla ayrıntı verirsen daha net cevap alırsın bence

4 bankanın internet bankacılığını kullanıyorum İE sürümü güncel SSL şifrelemeyi anlamadım, 3 banka nın internet bankacılığına giriyorum 1(SANKO Menkul) bankanın internet bankacılığına giremiyorum ancak okulda başka bir bilgisayardan giriş yapabiliyorum hayret ediyorum.

hocam benim de kendi bilgisayarımdan sadece halkbanka girdiğimde(diğer bankalarda sorun yok) üzgünüz şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz diyor. başka bilgisayardan girdiğimde hiç bir sıkıntı yok.

halk bank,ziraat,iş bank soun yok
SANKO girite hatalı şifre diyor başka bilgisayarda açılıyor

Geri