Bebek Arabası tavsiye

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hayırlısı ile bir kızımız olacak. Bebek Arabası araştırması yapıyoruz. Forumda bebek bekleyen veya bu konuda fikirleri olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum. Şehir merkezinde oturuyoruz ve kaldirimlar çokta düz değil Fiyat olarak 1000-1500 arası tavsiye edebileceğiniz modeller varsa alabilirim.

http://urun.n11.com/cift-yonlu-bebek-ar ... lsrc=aw.ds

ben internetten değil burda bir mağazadan almıştım 2 yıl oluyor. hafif, sağlam az yer kaplar, travel sistem olduğu için pusetli yada pusetsiz kullanabilirsin. Ön tekerlekleri çıkıyor opel corsanın bagajının sadece 3 te biri kadar yer kaplıyor katlanınca. Kısacası ben memnunum bir sıkıntısını görmedim.

fiyong' Alıntı:
http://urun.n11.com/cift-yonlu-bebek-arabasi/chicco-liteway-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-fire-P179364106?cid=604001&gclid=CLLXz-6149QCFYOT7QodG0UNog&gclsrc=aw.ds

ben internetten değil burda bir mağazadan almıştım 2 yıl oluyor. hafif, sağlam az yer kaplar, travel sistem olduğu için pusetli yada pusetsiz kullanabilirsin. Ön tekerlekleri çıkıyor opel corsanın bagajının sadece 3 te biri kadar yer kaplıyor katlanınca. Kısacası ben memnunum bir sıkıntısını görmedim.
Hocam gördüğüm kadarıyla bu arabanın da tekerlekleri küçük, kaldirimlara yada düz olmayan yollarda çok sarsma yapıyor mu

Hocam benim ikizlerim var. İkisine ayrı ayrı casual quantum aldım. Normal bir arabanın bagajına yataklarıyla birlikte 2 side sığıyor. Ana kucaklarıyla da çocuklar seyahat ediyor. İstanbuldaysan alacağın yeride söyleyebilirim

prentice' Alıntı:
keyloger' Alıntı:
Bebe Confort Loola 3. biz kullanıyoruz memnunuz.
Bu araba güzele benziyor hocam Siz nereden aldınız.
Jokerden aldık, kampanya vardı geçen yaz denk gelmişti. O yüzden kampanyaları takip etmenizi öneririm. Ha bu arada uykusuz gecelere hazırlıklı olun :D

Hocam arabanın tipine kanma sakın. Joker mağazalarında denemek için yollar var. Orda bir dene. Taşlı yolda çok sallanıyor mu? Tek elle rahat dönebiliyor mu? Rahat katlanabiliyor mu? Katlanınca çok yer kaplıyor mu? Parçalarının kumaşları çıkıp yıkanabiliyor mu? Tekerler büyük mü? Rahat çıkabiliyor mu? Alt sepeti büyük mü? Bunların hepsi çok önemli göreceksin :wink:

prentice' Alıntı:
Arkadaşlar hayırlısı ile bir kızımız olacak. Bebek Arabası araştırması yapıyoruz. Forumda bebek bekleyen veya bu konuda fikirleri olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum. Şehir merkezinde oturuyoruz ve kaldirimlar çokta düz değil Fiyat olarak 1000-1500 arası tavsiye edebileceğiniz modeller varsa alabilirim.

üç tekerlekli.
büyük tekerlekli
ince tek tekerlekli
hafif
katlanınca iyice ufalabilen
kumaşı tamamen çıkıp yıkanan
terletmeyecek
ilk çocuğunuz ise kaliteli alın ama 1500 de verilmez ki.
karar sizinde; ikinci ellere mutlaka bakın derim.

Biz baston puset olarak şunu almıştık. çok sağlam, hafif ve yer kaplamıyor çok memnunuz üç senedir yaz kış kullanıyoruz. Fiyatı 300 TL civarı değişiyor. Ağır hantal bebek arabalarını hiç tavsiye etmem tam bir eziyet oluyor.

Ekli dosyalar

• IMG_3446.JPG
    IMG_3446.JPG
    26.5 KB · Görüntüleme: 207
okanformula' Alıntı:
Hocam benim ikizlerim var. İkisine ayrı ayrı casual quantum aldım. Normal bir arabanın bagajına yataklarıyla birlikte 2 side sığıyor. Ana kucaklarıyla da çocuklar seyahat ediyor. İstanbuldaysan alacağın yeride söyleyebilirim

hocam casual ile ilgili internette bazı olumsuz yorumlar var.
çok zor gittiği, yolda giderken kendi kendine kapandığı, lastiklerinin patladığı gibi.
sizde böyle problemler yaşadınız mı ?

ragyu' Alıntı:
okanformula' Alıntı:

hocam casual ile ilgili internette bazı olumsuz yorumlar var.
çok zor gittiği, yolda giderken kendi kendine kapandığı, lastiklerinin patladığı gibi.
sizde böyle problemler yaşadınız mı ?

Hocam kesinlikle böyle bişey yaşamadık. Bi kere teker patlıyor diyen yalan söylemiş çünkü teker sert plastik, yada kauçuk. Benim oğlan 6 aylık ve 9 kilo. Arabayı evde de kullanıyoruz. Evde gezdirerek uyutuyoruz. Hemde sallaya sallaya uyutuyoruz. Eğer bu kullanmaya ve bu ağırlığa katlanmadıysa mümkün değil katlanmaz. Bizde birlikte bi çok arkadaşta casual aldı onlarda çok memnunlar. Hocam burda ne anlatsak boş, büyük bir mağazada hepsini deneyin. Ama casual dediğiniz fiyat aralığında bence en iyisi. Haa 3000 e de var. Onlar daha iyi tabi

Casual cadillac air yada bir alt versiyonu. On numara bes yildiz tum parcalari ayrilabiliyor.4 yildir kullaniyoruz.bebek arabasinin cift tarafli kullanilan oldugundana bakiniz

Ben de uzun bir araştırma evresinden sonra casual quantum travel modelini aldım bir hafta önce. Daha kullanmadık ama kullananlardan çok olumlu yorumlar aldık. Bebekhouse sitesinde de %22 indirim vardı. Çok iyi denk geldi. Tavsiye ederim.

chicco lite way plus alın derim. ben başka bir ürün aldım.. arabamın bagajı küçük olduğu için ve ağır olduğu için aldığım üründen bin pişmanım. lite way hem hafif hem de daha kullanışlı. üstelik ben de neredeyse aynı parayı hatta fazlasını verdim. Hem puset aldım hem de ana kucağı.. lite way plus ise travel sistem dedikleri ikisi bir arada.. 1250 TL civarı. facebookta vs . anne destek grupları var. bu gruplarda en çok tavsiye edilen ürün . ben de almadığıma pişman oldum.

Eğer param çok kaliteli olsun sağlam olsun iyi olsun diyorsanız. mamas papas .. görünce gerçekten sağlam bir ürün dersiniz. belli eder kendini.. (fiyatı bir tofaş a eşit neredeyse ama)

Geri