Branşı Bilgisayar Olmayan BTR'lerin ek dersi

Kodla Büyü

snow_flake

Site Gezgini
Merhabalar benim branşım İngilizce daha önce okulumda 15 saat İng dersine girip BTR yaparken 18 saat ekders alıyordum.Şimdi bizim olul başka bir okulla birleşti bana 4 saat daha İng. dersi verdiler toplamda 19 saat oldu.Önceki yıllarda da branşı bilg. olmayanlar en az maaş karşılığını doldurmak zorundalar dedikleri için hep 15 saat giriyordum. Acaba şimdi yine 18 saat mi alıcam yoksa o 4 saat de ekdersime eklenecek mi? Bu konuda kesin bir yazı var mı, anladığım kadarıyla okuldan okula değişen bir durum söz konusu.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum

Daha önce benzer bir konu açıldıysa kusura bakmayın.Saygılar

hocam kusura bakma ama mis gibi ingilizce dersin var. ne işin var BTR ile felan?
sorunuzun cevabı : hayır o 4 saati alamazsınız. hatta 30 saat derse bile girseniz alıcağınız ekders 18 saattir...

hayalcisuat' Alıntı:
hocam kusura bakma ama mis gibi ingilizce dersin var. ne işin var BTR ile felan?
sorunuzun cevabı : hayır o 4 saati alamazsınız. hatta 30 saat derse bile girseniz alıcağınız ekders 18 saattir...

maalesef her okulda ingilizce dersi mis gibi değil. Hem her yerde ek ders bulmak kolay olmuyor.

Cevap için teşekkürler ama nette bu konu ile ilgili net bir yazı bulamadım o bakımdan sordum

Geri