BTR Öğretmenleri okulda ne iş yapıyorsunuz?

Kodla Büyü

sivayseri

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben görevlendirldiğim okulda Etkileşimli tahtaları programları e içerkleri falan halaleettim, BT sınıfı mahvolmuştu tüm bilgisayarları elden geçirdim format attım vs, okul web sitesini halletim(artı 4 okulun sitesinide)...Şimdi ne yapacağız yani sizler okulda ne yapıyorsunuz. Bizim okul müdürü stratejik plan filan hazırlatmak istiyor iş yok die..Acilen kendime iş bulmam lazım evrak işi olmayan :(

Aynen arkadaşlar bende işleri bitirdim. müdür bugün biraz çıtlattı hatta biraz başladım bile stratejik planı düzenlemeye. bende kendime iş arıyorum stratejik plandan kurtulmak için şimdi okulun heryerinden kablosuz internete girilebilmesi için uğraşıyorum.
bencede herkez burada yaptıklarını paylaşsın ki okulda daha verimli olalım. evrak işleriyle uğraşmayalım.

24 saat dersim var kendi okulumda BTR yim
2 Mebweb + 1 Web + 1 Facebook Sayfası
İstanbul İl Müfettişleri Web Komisyonu
Arada da angaryalar.

24 saat dersim var zaten. Öğleye kadar bekleyip gidiyorum.
İdareyi de bu konuda bilgilendirdim.

Ama şunu söyleyeyim en güzeli ders. 30 saat olsun girerim valla. Yeter ki angarya gelmesin :)

Zizu_' Alıntı:
Arada da angaryalar.

Ama şunu söyleyeyim en güzeli ders. 30 saat olsun girerim valla. Yeter ki angarya gelmesin :)
hocam ha 24 ha 30. Yerinizde olsam yani o kadar dersim olsa kesinlikle btr görevi almam... Ne gerek var madem agngarya istemiyosunuz...

goodielife' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
Arada da angaryalar.

hocam ha 24 ha 30. Yerinizde olsam yani o kadar dersim olsa kesinlikle btr görevi almam... Ne gerek var madem agngarya istemiyosunuz...

Hocam 30 saatte girsem angarya geliyor onu engelleyemezsin. Hiç yoktan yaptığım angaryanın ücretini alayım.
Öğleye kadar kalıyorum. Zaten 6 saat kalıyor.
Yani 24 saat girmemle , BTR olmam arasında hiç bir fark olmayacağından, kendi okulumda BTR istedim.

hocam bende ilk zaman bt lab. 'ını düzelttim. o bu işleri kurulum vs yaptım modem bağlantı gücü artması için acces point aldıracamda fiber bağlantı gelecekmiş beklemedeyim.
boş boş otur insan sıkılıyor ya ne yapsak angarya baskasının işleri hariç

06Davut' Alıntı:
hocam bende ilk zaman bt lab. 'ını düzelttim. o bu işleri kurulum vs yaptım modem bağlantı gücü artması için acces point aldıracamda fiber bağlantı gelecekmiş beklemedeyim.
boş boş otur insan sıkılıyor ya ne yapsak angarya baskasının işleri hariç

+1

sürekli iş peşinde koşuyor olmak zorunda değiliz, polis sürekli katil, hırsız mı kovalıyor, işiniz bittiyse aktif dinlenme sürecine girin, çalışır gibi yapıp dinlenin derim ben. hiç bişey olmazsa sökün ni bilgisayarı, dağıtın parçaları lab a, uğraşır gibi yapın :)

Saolsun benim okulun alta yapısı ve pcler birer felaket. Onlardan fırsat bulamam diğer işlere :)

Arkadaşlar ben görevlendirldiğim okulda Etkileşimli tahtaları programları e içerkleri falan halaleettim, BT sınıfı mahvolmuştu tüm bilgisayarları elden geçirdim format attım vs, okul web sitesini halletim(artı 4 okulun sitesinide)...Şimdi ne yapacağız yani sizler okulda ne yapıyorsunuz. Bizim okul müdürü stratejik plan filan hazırlatmak istiyor iş yok die..Acilen kendime iş bulmam lazım evrak işi olmayan

bahadır okul sitelerini bitirmekte çok acele etmişsin. işleri bitirmek bir yönden iyi bir yönden iyi değildir.

Şu ve ya şuna benzer bir cümleyi duymuşsunuzdur: "devletin işimi biter!" okulda devlet kurumu okulun işimi biter!

designbote' Alıntı:
Arkadaşlar ben görevlendirldiğim okulda Etkileşimli tahtaları programları e içerkleri falan halaleettim, BT sınıfı mahvolmuştu tüm bilgisayarları elden geçirdim format attım vs, okul web sitesini halletim(artı 4 okulun sitesinide)...Şimdi ne yapacağız yani sizler okulda ne yapıyorsunuz. Bizim okul müdürü stratejik plan filan hazırlatmak istiyor iş yok die..Acilen kendime iş bulmam lazım evrak işi olmayan

bahadır okul sitelerini bitirmekte çok acele etmişsin. işleri bitirmek bir yönden iyi bir yönden iyi değildir.

Şu ve ya şuna benzer bir cümleyi duymuşsunuzdur: "devletin işimi biter!" okulda devlet kurumu okulun işimi biter!

Yasin normalde görevlendirildiğim okul dışında 2 okulda da derse giriyorum. Abi müdür dakka başı yanıma geliyor hocam ne yaptın site bittimi die:) öyle olunca da bitirmek zorunda kaldım :) Bana 2. müdür yardımcısı gözüyle bakıyor işleri bitirde idari işlere başlayalım diyor. Bakalım ne yapacaz...mesleki açık öğretim kısmını vercek sanırım

biz de etten kemikteniz özel hayatımız falan var deyin bu işler hoop diye yapılmaz zaman ister deyin :) ne bileyim mesai vakti bitti ben gidiyorum deyin. siz jet işiyle çok iş yaparsanız başkalarının da işini yapmaya başlarsınız ya da yaptırmaya başlarlar hocam herkesin bir rolü var hepsini sahiplenmenize gerek yok yorulursunuz sonra. biraz kendinize de zaman ayırın gençlik enerjisi ileriye erken yaşlanmak olarak yansımasın bence.

akıllı tahtalar ile ilgili gelen sorulardan oluşan küçük bir eğitim hazırlayın.Öğretmenlere resmi yazı ile duyurun.farklı zamanlarda ayarlayın dersi olan katılamayan öğretmen sonra katılsın.ben fırsat bulabilirsem yapacağım.ama kendi okulumdan fırsat bulamıyorum fatih okuluna.

daha önce formatör öğretmenken kendi okulumda yapmıştım.sabahçıları öğlenden sonra,öğlecileri sabah çağırmıştık resmi yazıyla.(yoksa gelmezler :) )
online test merkezi oluşturma(zoho.com/challenge),sürükle bırak alıştırmalar ve bulamacalar hazılarma(hot patotoes),google dökümanlarda online çok kullanıcılı olarak çalışma yapma (toplu tutanank yazmışlardı ve çok şaşırmışlardı) vb konularda farklı zamanlarda öğretmenleri toplayıp toplayıp birşeyler yapıyorduk

valla ayak işi yapmaktansa bu tip işleri yapmayı tercih ederim ama malesef ben zaman bulamıyorum nasıl buluyorsunuz anlamıyorum.

bnm sınıfta kasanın 1-2 si açıktır hocam. idareye fazla gözükmem, çağırdıkları zamanda işim var diyip gitmiyorum. idarenin işini ne yapın ne yapmayın hocam size muhtaç olsunlar emin olun ki branştan dolayı olacaktırlarda. boş zamanlarınızda sizde bnm gibi müd. yard. sınavına hazırlanan ne olacağımız belli değil. bir yerden kaçmak lazım...

arkadşım kendini geliştir ders izle internetten okulda çıkabiliecek problemlere hazırlıklı olursun ne yapıyon sen bende önceden böyleydim diğer okullar falan yorma kendini fazla bende siteyle öğretmenlerin bilgisayalaıyla bt il uğraşıyorum gdiyor öyle

Geri