BTR görevlendirmesi döndü arap saçına

Kodla Büyü

dijireis79

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Btr başvuruları bittikten sonra il formatörü arayıp istekte bulunmadığım bir okulu seni yazsak olur mu diye sordu bende olmaz dedim illa oraya biri lazım dedi sıkıntı yaşayacaksanız yazın o zaman dedim. 2 gün sonra yazıldığını öğrendim. Gidip o okulda göreve başladım işlerimide ona göre ayarladım. 2.gün il formatörü arayıp hocam oraya başkasını verdik seni nereye verelim diye sordu. bende yanına gidip sıkıntı nedir dedim okul müdürü beni istememiş onlarda kabul etmiş. Şimdide açıkta kaldık. Bakalım ne olacak?

Böyle saçmalık olur mu hocam? okul müdürü afedersiniz de sizi nikahına mı alacakmış? beğenmemiş!!! devletin işini böyle kafasına göre yaparlarsa nasıl yürüyecek bu işler. bırakın yapmayın hocam sendikanız varsa onlara götürün durumu. artık sendika da ne yapacaksa??? hayırlısı olsun hocam o koordinatör arkadaş da sizi çok güzel savunmuş yani onu da tebrik etmek lazım (!)

aynen başıma geldi okul müdürü benide istemedi 3 gündür saçma sapan işlerle uğraşıyorum 2. tercihime atıyosun sonra müdür size gerek yok diyo ili arıyorum yazı yazsın dedi yarın yazıyı yazcak istediğim yere görevlendirme olcak ama 15*20 günü bulur dedi sinirlerim alt üst durumda

Gereksiz muhamelesi gorduk resmen sacma sapan iptal ve yeni onay gelene kadar mecburen bu okula gitcem umarim sikini yasamayiz artik burama kadsr geldi

okul müdürüne bak hele. yönetici pozisyonunda olanlar kendi krallıklarını ilan etmeye başladı.

görevlendirilme sürecinde müdürün etkisi sıfır diye biliyorum.ihtiyaç yok demesi saçma.ihtiyaç olmasa zaten görevlendirme olmaz

o liste valinin ya da il mil.eğt. müdürünün onayı/olurundan geçtikten sonra okul müdürü valiyi/il mil.eğt.müd.nü yok sayıp kafasına göre hareket ediyorsa bu işte bir terslik var..

dijireis79' Alıntı:
Btr başvuruları bittikten sonra il formatörü arayıp istekte bulunmadığım bir okulu seni yazsak olur mu diye sordu bende olmaz dedim illa oraya biri lazım dedi sıkıntı yaşayacaksanız yazın o zaman dedim. 2 gün sonra yazıldığını öğrendim. Gidip o okulda göreve başladım işlerimide ona göre ayarladım. 2.gün il formatörü arayıp hocam oraya başkasını verdik seni nereye verelim diye sordu. bende yanına gidip sıkıntı nedir dedim okul müdürü beni istememiş onlarda kabul etmiş. Şimdide açıkta kaldık. Bakalım ne olacak?

Öncelikle hayırlı Cumalar herkese. Hocam hakkınızı sonuna kadar arayın. Milli eğitim Müdürü, olmadı vali veya bu işle ilgilenen vali yardımcısı ile görüşmeye çalışın. olmadı BİMER'e yazın. Müdürün yaptığı hem terbiyesizlik, hem ukalalık. Henüz 2 gündür göreve başlayan bir personeli beğenmemek de ne demek? Biz elimizden geldiğince hakkımızı yasal çerçevede arayalım. Allah cc yar ve yardımcımız olsun.

Torpilli müdür torpilli btr ile çalışır. Kim ne yapsın torpilsiz sıradan btr yi. :-1:

arkadaşlar bende görevledirildim. okula gittim müdür yardımcılarından birisinin bilgisayarı bozulmuş müdür bey hemen bilgisayarcısını aramış sasırdım ilk defa bu görevi yapıcam benim yapmam gerekmiyor mu .neyse bekeldim bilgisayarcı geldi bişeyden anladığı yok izledim bişeylerle ugrastı gitti. sorunlarıda halledemedi birde. bende yeni olduğum için karışmıyorum ama bu durum benim başımı ağrıtır mı. müdür beni tanımıyor yapıp yapamaycagımı bilmiyor derse gir çık başka birşeye karışma diyor gibime geldi. benden önceki formatör öğretmenimizi norm fazlası göstermiş ve göndermiş burda bir sorun var ama çıkar kokusu :-1:

görevlendirildiğin okul lise mi eğer öyle ise orada akıllı tahta yok mu neden gereksiz olasın ki ama belki akıllı tahtalara deepfreeze tarzı bir program kurulmuşsa o zaman gereksiz adam muamelesi görürüz o ayrı

Geri