BTY (5.6.Sınıf) Öğretim Programı kaldırılmış!

Kodla Büyü
Madem bu kadar Teknoloji Tasarım ile Bilişim dersini karıştırıyorlar birleştirsinler dersi 5,6,7,8 tüm sınıflarda olsun,siniflari da ders işleme anında 2 ye bölelim,caprazlama ,karıştırma derdi ortadan kalkar ☺️ tüm ortaokul sınıf seviyesinde bilişim dersi olur ☺️(çok mevcutlu siniflarda iyi de olur )

Bundan sonrada maalesef pek beklentim yok.İdarecilerin insafına bırakılıyoruz.idareciler ile aran iyi ise seni norm fazlası yapmazlar. Onun için sanki bu sene idarecilik sınavına çalışmamız lazım. Başka da kurtuluşumuz, yok.Her sene aynı muhabbet norm oldum mu olmadım mı?

40 kisilik sinifta cok mantikli bir ders robotik kodlama hele ki 5-6 sinif öğrencilerine.. alt yapi ve destegi demiyorum bile.

ortaöğretimede ders geldi anladığım. fakat kaç saat hangi okullar seçmelimi zorunlu mu zaman gösterecek.
1701018900095.png

Bu kadar belirsizlik ,bilinmezlik yaşayan başka branş olmadı bilişim branşına bir değer goremedik

Bence bakanlığın bizim branşın meslek lisesinde önünü açması lazım
Bakanlığın mesleki ortaokullar projesi olmalı.
Hem daha küçük yaşta yetenekler keşfedilirdi. Hemde bu kadar bilişim öğretmeni bir belirsizliğe terkedilmemiş olunur. Yetkili olsaydım bu projeyi hayata geçirirdim.

Son düzenleme:
Alan değişikliği olur diyen arkadaşlar hayal dünyasında yaşıyor galiba. O kadar Bilişim Öğretmenini bu kadar sıkışmış bir meslek alanında hangi bölüme verebilirler acaba?

Alan değişikliği olur diyen arkadaşlar hayal dünyasında yaşıyor galiba. O kadar Bilişim Öğretmenini bu kadar sıkışmış bir meslek alanında hangi bölüme verebilirler acaba?
valla ben de onu anlamıyorum hocam. neye dayanarak alan değişikliğinden bahsediyor arkdaşlar. böyle bir durumun mümkünatı yok

Bilişim teknolojileri görünmüyor ama robotik kodlama dersi görünüyor ortaokullar için. Sanırım dersin adı ve içeriği değişti ama öğretmenler açısından durum aynı. Böyle yorumladım..

Son düzenleme:
Geri