BU SENE İL DIŞINDA AÇILACAK OKULLAR VE NORM

Kodla Büyü
Hasan :D ben Ramazan ünivden :D bu sene 4 gözle bekliyoruz artık Şırnaktayım geçen sene 5 gün eskikti olmadı bakalım

Gencler sızın daha safagınız cok oturun yerınızde İmza "Pes Ölüm Grubu" :)

vay ramco nerdesın lan walla ozledım hepınızı nerde bızım pes ölüm grubu :) murat yanımda ama hhakkını yemeyeyım o da urfa merkezde hepımızı allah kurtarsn

gorkem4402' Alıntı:
Hasan :D ben Ramazan ünivden :D bu sene 4 gözle bekliyoruz artık Şırnaktayım geçen sene 5 gün eskikti olmadı bakalım

Gencler sızın daha safagınız cok oturun yerınızde İmza "Pes Ölüm Grubu" :)

vay ramco nerdesın lan walla ozledım hepınızı nerde bızım pes ölüm grubu :) murat yanımda ama hhakkını yemeyeyım o da urfa merkezde hepımızı allah kurtarsn

Hataydan sLm lar "Pes Ölüm Grubu"

Ben Şırnak Cizre deyim... 4 senem bu kadar yeter... :idea:

Cono Serdar Adana Aladağda :D :p

Yeri gelmişken sorsam: Amasya, Giresun, Ordu, Trabzon, Zonguldak ve Bolunun ilçelerini bilen var mı ? hesaplı yerlerini merak ediyorum. Güzelde bi yerleri yani :)

Afyondayim, 157 puanım var,isparta merkez olmak üzere sırayla Burdur Antalya ve Muğla düşünüyorum. Normu açık olan meslek liseleri varsa yazarsanız sevinirim

wildn' Alıntı:
ankara yenimahalle 107 puanım var olur mu ki

Hocam moralini bozmak istemem ama Ankarada ildışı atamalarda uzak yerleri açıyorlar. Yenimahalle açılır mı bilemem. Puanın güzel Ankaraya yeter diye düşünüyorum.

byramdan' Alıntı:
Ben Şırnak Cizre deyim... 4 senem bu kadar yeter... :idea:

Cono Serdar Adana Aladağda :D :p

konuştuğunuz msj gönderdiğiniz kişilerin ismi benimde üniv arkadaşlara çok benziyor.mezuniyetiniz hangi böte

Samsun-Bafralıyım. Giresunda çalışıyorum. Samsun u bu sene tercih yapmıyorum. Puanım 120. Bilgilerinize...

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Yeri gelmişken sorsam: Amasya, Giresun, Ordu, Trabzon, Zonguldak ve Bolunun ilçelerini bilen var mı ? hesaplı yerlerini merak ediyorum. Güzelde bi yerleri yani :)

Giresunda çalışıyorum. Giresun ucuz bi şehir değil hocam, ilçeleri dahil. Bilgilerinize...

Trabzon da ucuz bir şehir değildir. Yiyecek, alışveriş, kira, ev fiyatları uygun değil.

Geri