chrome'da arama yaparken sayfa kapanıyor

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar. Chrome da arama yaparken önce sayfa listeleniyor ama 5-7 sn sonra listeler kayboluıyor. boş bir sayfa görünüyor. firefox kurduk aynı sorunu orda da yaşadık. chrome kaldırıp yükledik sorun devam ediyor. ne yapılabilir

Ağ kaynaklı değilse makina kaynaklıdır, malwarebytes, spybot search and destroy, kaspersky tdds gibi araçlarla makinayı taratabilirsiniz. Emin olmak içinde programları denemeden evvel boot edilebilen bir linux dağıtımı ile internete girmeyi ve yine aynı sorunu yapıp yapmadığını da test edebilirsiniz.

müdür yardımcımızın bilgisayarı hocam. fatih agını kullanıyor. diğer cihazlarda yaşamıyoruz. muhtemelen makineden kaynaklanıyor. firefox kurduk. belli bir süre sonra o da aynı hatayı vermeye başladı. chrome kaldırıp yeniden yükledik yine aynı.

Sayın Hocam ben bu sorunla karşılaşmadım fakat netten öğrendiğim kadarıyla adblock gibi reklam engelleyiciler ve kaspersky bu duruma neden oluyormuş.

aynı sorun benim kişisel bilgisayarımda da mevcut..
okulda fatih ağına bağladıktan sonra oldu bu durum..
güvenlik sertifikasıyla alakalı diye düşünüyorum..

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Chrome da arama yaparken önce sayfa listeleniyor ama 5-7 sn sonra listeler kayboluıyor. boş bir sayfa görünüyor. firefox kurduk aynı sorunu orda da yaşadık. chrome kaldırıp yükledik sorun devam ediyor. ne yapılabilir
Hocam merhabalar benimde aynı sorun vardı. Her şeyi denemiştim. Malwarebytesla tarattım sorun çözüldü.

Geri