Dakikası 1 TL

Kodla Büyü

COBOL

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Ayda bir kere;
Erkek kuaföre gider.
Süre:30 dakika
Ücret:30TL
Sonuç: Değişim kesinlikle gözle görülür. En azından 30 gr hafiflemiştir.
-------------------------------
Ayda bir kere;
Bayan kuaföre gider.
Süre:300 dakika (5 saat)
Ücret:300TL
Sonuç: Değişim yok gibidir.Çok dikkatle bakarsanız görülür. En azından 30 gr baş ve saç üzerinde malzeme vardır.

Sizce de böylemi?

bunu gerçekten bir meslektaşımız hele de bir bilişim öğretmenin yazmış olmadığını düşünmek istiyorum :x :x :x
daha seviyeli gerçekten her gün takip ettiğim, dersim ve kendi seviyemi yükseltmek için sevdiğim bir siteyi böyle boş şeylerle meşgul etmesek daha iyi olur.
böyle serzenişleri yapmam genelde es geçerim ama bu site için bunları yazmak istedim.

COBOL' Alıntı:
Ayda bir kere;
Erkek kuaföre gider.
Ayda bir kere;
Bayan kuaföre gider.
Sonuç: Değişim yok gibidir.Çok dikkatle bakarsanız görülür. En azından 30 gr baş ve saç üzerinde malzeme vardır.

Sizce de böylemi?

hocam yakın zamanda eşiniz kuaföre gitmiş sanırım.
:++:

zfrkaya' Alıntı:
bunu gerçekten bir meslektaşımız hele de bir bilişim öğretmenin yazmış olmadığını düşünmek istiyorum :x :x :x
daha seviyeli gerçekten her gün takip ettiğim, dersim ve kendi seviyemi yükseltmek için sevdiğim bir siteyi böyle boş şeylerle meşgul etmesek daha iyi olur.
böyle serzenişleri yapmam genelde es geçerim ama bu site için bunları yazmak istedim.
:+1:

COBOL sesli güldüm :D

hele birde yorgun argın hanımdaki değişikliği farketmedin mi :) düşünmek bile istemiyorum :D

Forum başlığı "Her Telden" ve hocam da bu foruma bir başlık açmış... Açılan her konunun önemli! olma zorunluluğu mu var? Ya da hocam sürekli olarak alakasız konular ile bilgisayarbilisim.net'i amacı dışında mı kullanıyor? Nedir bu tahammülsüzlük?
Ben de karşısındakinin ihtiyaç ve isteklerine, görüş ve fikirlerine tahammülsüz olmayı bir eğitimcinin zayıf yönü olarak değerlendiriyorum.

Re: Ynt: Dakikası 1 TL

Hocam iyi gülmeler
Sağolasın.
BBNET yıllardan bu yana CENNET oto pazarının sanal şubesi durumunda.
Yani güzel paylaşımlarınız da bitince, devir otomobil yada kuaför olacak tabiki.
Değerli Paylaşımlarınız söndü ve bitti nasılsa. Devir değişti.
Benim Paylaşımım hakkında değerli yorumlarınızı bekleriz.

Güzel paylaşım haklı paylaşım..... Katılıyorum :)
Ayrıca tepki gösterenleri anlamak zor bu forumda bilgisayarla uzaktan yakından alakasız ne başlıklar gördük biz .... ( araba , ev , dini içerik , film , dizi vb. )

COBOL' Alıntı:
Ayda bir kere;
Erkek kuaföre gider.
Ayda bir kere;
Bayan kuaföre gider.

Sizce de böylemi?

5 mesajı olan,sadece sömürücü görevi yapan. Bunca zamandır istifade ettiğini söyleyipte zahmet edip istifade ettiği konulara teşekkür bile etmeyen insanlar 'her telden' bölümüne açılmış konuya absürt bir yorum yapmış. Burası bir forum ve insanlar uygun bölüme istediği konuyu açar,eleştirmek size düşmez.

Re: Ynt: Dakikası 1 TL

burhaneren' Alıntı:
5 mesajı olan,sadece sömürücü görevi yapan. Bunca zamandır istifade ettiğini söyleyipte zahmet edip istifade ettiği konulara teşekkür bile etmeyen insanlar 'her telden' bölümüne açılmış konuya absürt bir yorum yapmış. Burası bir forum ve insanlar uygun bölüme istediği konuyu açar,eleştirmek size düşmez.
Haklısınız hocam
Üyelik süresi 6 yıl ve Ve bu altı yılda beşinci mesajı Sırf bu başlığı kötülemek için yazmış arkadaş.
Diğeri ise tam tersine 4bine yakın mesajı olan Bir Zat-ı Şahane ninde (bonustan öğretmen olunca böyle olunuyor demekki) siteye telefon, otomobil ve diğer üye başlıklarını daim eleştiren yorum yazmaktan başka zerre katkısı yok.
Yani forumda kapladığı byte bile zarar.
Biraz katılımcı olsak çok iyi olacak. Maksat Gırgır olsun; hayatımız neşe dolsun.
Hayırlı Cumalar.

burhaneren' Alıntı:
:+1:

Ben 5 TL'ye tıraş oluyorum. Dakikasına 1 TL versek duramayız bence.

burhaneren' Alıntı:
+1

COBOL' Alıntı:
Ayda bir kere;
Erkek kuaföre gider.
Ayda bir kere;
Bayan kuaföre gider.

Sizce de böylemi?
30 TL ye nerede traş oluyorsun. çok para. :D

Kendisini aşırı zeki sanan gençlerle ve egoizmin doruklarında dolaşan öğretmenlerle yıllardır uğraş verdiğimizden yazılanlar komik ötesi.
Eğer sadece burayı takip edip, burada lise esprilerini yazmak ve mesaj sayısına göre insanları sömürücü olarak nitelemek enfes derecede eğitimci olduğunuzu gösterir.
Eğer marifet üretmekteyse ve byte kadar konuşmaktaysa; bir ilin yıllarca koordinatörlüğünü yaptım, idareciliklerde bulundum derse girme fırsatını bu yıl buldum ve sayfadan da hiçbir şey henüz indirmedim.Basit yargılamalarınız için teşekkür ederim.

zfrkaya' Alıntı:
Kendisini aşırı zeki sanan gençlerle ve egoizmin doruklarında dolaşan öğretmenlerle yıllardır uğraş verdiğimizden yazılanlar komik ötesi.
Eğer sadece burayı takip edip, burada lise esprilerini yazmak ve mesaj sayısına göre insanları sömürücü olarak nitelemek enfes derecede eğitimci olduğunuzu gösterir.
Eğer marifet üretmekteyse ve byte kadar konuşmaktaysa; bir ilin yıllarca koordinatörlüğünü yaptım, idareciliklerde bulundum derse girme fırsatını bu yıl buldum ve sayfadan da hiçbir şey henüz indirmedim.Basit yargılamalarınız için teşekkür ederim.

Tamam hocam biz de tam bunu söylüyoruz. Dersinizi ve kendi seviyenizi yükseltmek için forumu kullanmışsınız. Bari kullandığınız konulara girip bir teşekkürler yazsaydınız diyoruz. Ya da birinin bir sorununa bildiğiniz kadarıyla çözüm önerisi sunsaydınız. Yıllarca yaptığınız koordinatörlük görevinde öğrendiklerinizden bizde istifade etseydik. İyi ya da kötü arkadaş bir konu açmış laf söylüyosunuz.

burhaneren' Alıntı:
zfrkaya' Alıntı:

Tamam hocam biz de tam bunu söylüyoruz. Dersinizi ve kendi seviyenizi yükseltmek için forumu kullanmışsınız. Bari kullandığınız konulara girip bir teşekkürler yazsaydınız diyoruz. Ya da birinin bir sorununa bildiğiniz kadarıyla çözüm önerisi sunsaydınız. Yıllarca yaptığınız koordinatörlük görevinde öğrendiklerinizden bizde istifade etseydik. İyi ya da kötü arkadaş bir konu açmış laf söylüyosunuz.
3 haftadır siteye bakıyorum ve yazdıklarım attığım mesajların sayısı belli ve birşeyler indirirsem teşekkür ederim, inşallah ilerleyen süreçte yardımcı olacağım konularda yazacağım emin ol.
Ama mesaj sayısına bakarak yorum yapmasanız ve suçlamasanız da size yakışan birşey olur.

zfrkaya' Alıntı:

Kusura bakmayın ama Yıllarca il koordinatörlüğü ve idarecilik yapmışsanız eğer, bu demek oluyor ki yıllarca eğitime bir faydanız olmamış. 12 yıldır onlarca okul ve 4 farklı ilde çalıştım işe yarar bir idareci ve koordinatör görmedim.

%1-2 işini düzgün yapan vardır onlarda üzerine alınmasın. Eğer bende bu 2 kişinin içindeyim diyorsanız özür diliyorum sizde üzerinize alınmayın.

zfrkaya' Alıntı:

5 sefer yazdım, dördünü sildim. Gereksiz üslubunuza yenilmemek için çok uğraş verdim. Arkadaş içini dökmüş. Yeri ya da değil. Tepkinizi yersiz ve gereksiz buldum. Beğenen beğenir, beğenmeyen bekleme yapmaz olur, biter.

Laflarımı ortaya yazıyorum. Gereksiz bir tartışma niyetinde değilim. Uzatmaya niyetim yok.

Ara sira gulmeyelimmi :) Hep cok ciddi ,sinirli ve yılgın mi olalim yada idealist
Her telden başlığı iste (abartilmamasi kaydiyla tabi)
Olur yani bunlar :) niye yuklendinizki bu kadar

burhaneren' Alıntı:
Ne zamandır bu kadar seviyeli bir fırça görmemiştim. :+1: :+1: :+1:
Hiç yararlanmadıysam COBOL hocamdan 40 kere faydalanmışımdır onun haberi olmadan. Bu sitenin en iyilerinden bence. Ayrıca da tam olarak haklı sayılmaz COBOL hocam. Bence erkek berberleri de çok fazla alıyor. Yarım saat 30 tl. %90 ı da işten anlamıyor.

burhaneren' Alıntı:

15 dakikada 10 tl veriyorum. Saç az olunca indirim yapsalar keşke..

Dakikası 66,7 kuruş

Geri