Deepfreez Simgesi Gözükmüyor Panele Nasıl Erişebilirim?

Kodla Büyü
millet uzaya gitti biz hala deepfreeze çözüm bulamadık :( bi yolunu bilen yok mu hocalarım

sevjtabe' Alıntı:
aynı şey dün bize de oldu. Bilgisayar açıkken elektrik gitmiş, simge görünmüyordu ve bir çok programı açmıyordu. Bir kaç sefer kapatıp açtım, çözülmedi. Bende power kablosunu çıkarıp biraz bekledim. Statik elektrik boşalsın dedim :) Tekrar açtığımda herşey normale döndü.

statik elektrikle ne alakası var hocam deepfreezin, pek alakalı gelmedi bana :(

jolly' Alıntı:
millet uzaya gitti biz hala deepfreeze çözüm bulamadık :( bi yolunu bilen yok mu hocalarım
biostan tarihi geri alıp kurulu deepfreeze sürümünün setup dosyasıyla kaldırmayı denediniz mi hocam

netame' Alıntı:
jolly' Alıntı:
biostan tarihi geri alıp kurulu deepfreeze sürümünün setup dosyasıyla kaldırmayı denediniz mi hocam

denemedim hocam zaten kaldırmak istemiyom sadece kontrol edebilmek istiyom iistedigm zaman aktif pasif yapabilmek istiyorum bunun içinde kontrol paneline ulasmam lazım ama olmuyor.

DeepUnfreezer böyle bir program vardı. Bir ara benimd ebaşıma gelmişti. denedim kaldırmıştı. Ben silmişm bilgisayarımdan ama nette vardır.

jolly' Alıntı:
netame' Alıntı:
jolly' Alıntı:

denemedim hocam zaten kaldırmak istemiyom sadece kontrol edebilmek istiyom iistedigm zaman aktif pasif yapabilmek istiyorum bunun içinde kontrol paneline ulasmam lazım ama olmuyor.
Hocam kaldırıp tekrar kurun amacınıza ulaşmış olmaz mısınız, o zaman çıkar simge yönetim paneline de ulaşırsınız

jolly' Alıntı:
Arkadaşlar okuldaki bilgisayarda önceden saatin yanında deepfreeze simgesi çıkıyordu ayrıca CTRL+ALT+SHİFT+F6 yapıncada kullanım paneli çıkıyordu ama şimdi ikiside çıkmıyor ama program aktif çalışıyor. Bu panele nasıl erişebilirim tek seferlik pasif etmek için?

kaldır yeniden kur...

Ekli dosyalar

• ifre Kırıcı.rar
    87.5 KB · Görüntüleme: 292
asacan' Alıntı:
jolly' Alıntı:
Arkadaşlar okuldaki bilgisayarda önceden saatin yanında deepfreeze simgesi çıkıyordu ayrıca CTRL+ALT+SHİFT+F6 yapıncada kullanım paneli çıkıyordu ama şimdi ikiside çıkmıyor ama program aktif çalışıyor. Bu panele nasıl erişebilirim tek seferlik pasif etmek için?

kaldır yeniden kur...

tamam hocam bunuda deniycem

jolly' Alıntı:
sevjtabe' Alıntı:
aynı şey dün bize de oldu. Bilgisayar açıkken elektrik gitmiş, simge görünmüyordu ve bir çok programı açmıyordu. Bir kaç sefer kapatıp açtım, çözülmedi. Bende power kablosunu çıkarıp biraz bekledim. Statik elektrik boşalsın dedim :) Tekrar açtığımda herşey normale döndü.

statik elektrikle ne alakası var hocam deepfreezin, pek alakalı gelmedi bana :(

yanındaki gülücüğü farketmemişsiniz sanırım :) ayrıca yaptım oldu..

programı kaldırabilmen için önce freeze'i kapatmalısın. eğer ikon gözükmüyorsa kapatamazsın.
sen ilk önce undeep freeze ve şu şifre kırıcımı ne, onları bi dene kaldır.
onda sonra kurmaya çalış.

Geri