e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
mfacil' Alıntı:
gecelık 35 lıra kahvaltı kalma ucretı hocam oteln bırgun onceden gece gırmede sıkıntı yoktu

yolluklar 120 lırasını kurs kesıyor gunluk 27 lıra semıner ucretı var otobus bıletı felan var 375 tl dı benımkı hatay dan yanlıs degılsem

Hocam seminere giderken yanımızda IBAN no dışında bulundurmamız gereken (örneğin görev yeri belgesi, personel kimlik kartı, gelen resmi yazının bir nüshası vs) bir belge var mı? Ayrıca anladığım kadarıyla resmi kıyafet konusunda esnekler taa onca saat yola takım elbise götürmemize gerek var mı?

Arkadaşlar seminer 9.30 da başlıyor. İBAN ve nüfus cüzdanı dışında evrak istenmiyor. Bence gidin deniz havası alın yüzmek isterseniz mayonuzu götürün, ortam müsait.

http' Alıntı:
Arkadaşlar seminer 9.30 da başlıyor. İBAN ve nüfus cüzdanı dışında evrak istenmiyor. Bence gidin deniz havası alın yüzmek isterseniz mayonuzu götürün, ortam müsait.

Bilgiler için teşekkür ederim hocam. Ama takım elbise götürmek hakkaten gözümde büyüyor. Bu konudaki tutum nedir acaba?

Hocam ilk oturumda bile serbest gelenler vardı. Volkan Bey haksızlık olmasın öğleden sonra serbest gelebilirsiniz dedi. Sorun yaratmazlar sizlerde de.

elbıse konusunda sorun cıkarmadılar

ya ben evrakları (bı arkadas ftp ye atmıstı) almadım onu bılen varsa yazsında ındırelım :(

arkadaşlar

1. Bu işin bize getirisi ne olabilir?
2- Kalacağımız otelde odalar kaç kişilik?
3- Bizleri resen mebbis yöneticileri mi seçti acaba ve hangi kriter gözönünde bulundurulmuştur sizce? (Özellikle il merkezlerinde)

Su anda odmasaydım, 3 kişilik oda .
Resmen mem almış ,
Bu is artık bizimle beraber gidecekmiş hep tayin olsak bile.

arkadaşlar bu hava yolu şirketlerinin( onur air,atlas jet) izmir kuşadası servisleri varmış...ben bu firmalardan değil de başka pegasus tan bilet aldım en direk geleni oydu çünkü...sormak istediğim biletl olmasam yinede kullanabilir miyim bu servisleri? sorun çıkarırlarmı yani mutlaka bizim müşteri olmalısın diyorlar mı?

KOZANDAGI' Alıntı:
Su anda odmasaydım, 3 kişilik oda .
Resmen mem almış ,
Bu is artık bizimle beraber gidecekmiş hep tayin olsak bile.
rapor alıp girmesek bile mi? yanı gidip gitmemek birşey değiştirmiyor mu?

peki seminere giden arkadaşların okullarında istenen özellikte donanımlar mevcut mu?

osy' Alıntı:
@dobra1979; amaç valla hocam bir bilgisayarcı olarak benim için hiç bir amacı olmadı... sadece verdikleri şifre ve kullanıcı adının doğruluğunu teyit ettik.. siz bilişimci olarak hiç bir şekilde zorlnamyacaksınız.. burada bilgisayarcı olmayan bir sürü kişi vardı zaten özel bir uygulama yapmadık ... http://konferans.meb.gov.tr/hegitim adresine verdikleri şifre ve kullanıcı adı ile girdik, nasıl bağlanılıyormuş , hangi buton aktifmiş onları söylediler. zaten adobe connect kullananlar bunu biliyor ..

@yus2146; seminere katılan erkek hocalarımızın çoğu ilk gün öğlene kadar gömlek(kısa kollu) , pantolon giymişlerdi. fakat hava sıcak olunca volkan bey öğleden sonra daha rahat gelin arkadaşlar dedi...o nedenle tam bir resmi kıyafet olmadı.. ücrete glince sizin geleceğiniz mesafeyi yani yolluk , yatma, yeme içme hesaplanmış sadece ilk geldiğimiz de biz o kağıda imza attık bir de IBAN numarlarımızı aldılar, elimize bir para vermediler, bakanlık parayı direk otele ödüyor, şu anda seminer bittii ne para verdik otele, ne de bir para aldık..
verdikleri kullanıcı adı ve şifre sürekli mi kullanılacak... seminere katılmayan bu kullanıcı adı ve şifreleri nereden alabilir.
konferans olduğunda konferansın olduğunu belirten link hangi adrese gönderiliyor. kişisel e-postaya mı yoksa kurum e postasına mı gönderiliyor.
bilginiz varmı.

ataman66' Alıntı:
osy' Alıntı:
@dobra1979; amaç valla hocam bir bilgisayarcı olarak benim için hiç bir amacı olmadı... sadece verdikleri şifre ve kullanıcı adının doğruluğunu teyit ettik.. siz bilişimci olarak hiç bir şekilde zorlnamyacaksınız.. burada bilgisayarcı olmayan bir sürü kişi vardı zaten özel bir uygulama yapmadık ... http://konferans.meb.gov.tr/hegitim adresine verdikleri şifre ve kullanıcı adı ile girdik, nasıl bağlanılıyormuş , hangi buton aktifmiş onları söylediler. zaten adobe connect kullananlar bunu biliyor ..

@yus2146; seminere katılan erkek hocalarımızın çoğu ilk gün öğlene kadar gömlek(kısa kollu) , pantolon giymişlerdi. fakat hava sıcak olunca volkan bey öğleden sonra daha rahat gelin arkadaşlar dedi...o nedenle tam bir resmi kıyafet olmadı.. ücrete glince sizin geleceğiniz mesafeyi yani yolluk , yatma, yeme içme hesaplanmış sadece ilk geldiğimiz de biz o kağıda imza attık bir de IBAN numarlarımızı aldılar, elimize bir para vermediler, bakanlık parayı direk otele ödüyor, şu anda seminer bittii ne para verdik otele, ne de bir para aldık..
verdikleri kullanıcı adı ve şifre sürekli mi kullanılacak... seminere katılmayan bu kullanıcı adı ve şifreleri nereden alabilir.
konferans olduğunda konferansın olduğunu belirten link hangi adrese gönderiliyor. kişisel e-postaya mı yoksa kurum e postasına mı gönderiliyor.
bilginiz varmı.
şifre ve kullanıcı adı size ait hocam nereye giderseniz gidin konferans yöneticiliği görevi aldığınız takdirde o şifreyi kullanacaksınız. Herhangi bir konferansa sizin kullanıcı adınızla giriş yapılmadıysa aksaklıktan sadece siz sorumlu tutulacaksınız. Bizim kişisel e-postalarımızı aldılar, duyurular hem resmi yoldan il ve ilçelere yapılacak hem de kişisel maillerimize gönderilecek. Seminere gitmeseniz de bir şey değişmez. Şifreler ve kullanıcılar çoktan tanımlanmış size bilgileriniz gönderilecek. Seminere gitmemek bu işten yırtmak için yeterli değil yani.

arkadaslar ıl mem lere yollanan yazıyı taratıp atabılecek varmı konferas salonumuz baska okulda muduru ınternet konusunda sorun cıkarıyor yazıyı ılceden ona yolluyacagım ust yazıyla o zmn yapar heralde :)=

Geri