E-Okulda öğretmene atanan dersler öğretmen panelinde görülmü

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar,
gittiğim okulda öğretmen olmamasından dolayı görevlendirme ile müdür yardımcısı yaptılar. İlk defa yönetici olarak e-okulu kullanıyorum. E-okulda öğretmenleri tanıttım. Sonra şubelerdeki hangi derse hangi öğretmenin atanacağını belirttim. Sonra şubelere sınıf öğretmenlerini atadım. Kendi ve başka hocaların paneline girdiğimde öğretmenlere atadığım dersleri göremiyorlar. Hatta yönetici panelinde hızlı not giriş kısmında şubeler çıkmıyor, dersler çıkmıyor. Sorun nedir acaba, yetkilerde ilk başta öğretmenin not girişi yetkisi yoktu, hatta o yetkiyide yönetici modülünden verdim. Sonra öğretmen kendi panelinde öğrenci no ile öğrenci arıyamıyor.Acaba nerede hata yaptım. Daha önce tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum.

kesinlikle hocam. Hangi öğretmenin hangi derse girdiğini ve ders programını yapın. Sonra düzelir :)

Hocam ben hangi öğretmenin hangi derse girdiğini belirtmiştim fakat ders programını girmemiştim. Yarın ilk işim ders programı bilgilerinide girmek olacak. Saolun hocam yardımlarınız için :)

ek olarak hocam öğretmen kullanıcılarına şifrelerini tanımlarken tc kısıtlaması yapmayı unutma

güncell bu na rağmen 5. sınıfı okutan arkadaşa ders çıkmıyor listeden not ve davranış girmemiz lazım

camlıca' Alıntı:
güncell bu na rağmen 5. sınıfı okutan arkadaşa ders çıkmıyor listeden not ve davranış girmemiz lazım

Hocam öğrencilerin seçmelileri e-okul girildimi? Seçmeli dersse konu.

hocam eğer seçmeli dersse, seçmeli derslerin davranış notu ve ders notu yok. O yüzden öğretmenlerin ekranında o dersle ilgili birşey çıkmamıştır.

Geri