E-okuldan sınıf listesi almak isterken hata oluştu?

Kodla Büyü

soncizgi

Aktif Üye
Arkadaşlar e-okuldan raporlar kısmında sınıf listesi almak isterken aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. Fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-29-08-35-35-732.jpg
    Screenshot_2024-01-29-08-35-35-732.jpg
    109.3 KB · Görüntüleme: 178
HTML5 seçip deneyin. Oradan da PDF olarak indirmek mümkün

Hepsinde aynı hata var hocam. Sanırım güncelleme falan yapılmış. Düzeltirler umarım.

Olabilir
Şimdi de dönem işlemleri nedeniyle kapanmış

Tüm raporlar çalıştı, bi sınıf listesi çalışmadı. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

Eğer sınıf listeleri değişmediyse, şu ekrandan ilk döneme ait olanları açılabiliyor:

Geçmiş Dönemlere Ait Şube Listeleri
IOG020085

Sınıf listesi seçerken öğretmen adı da seçilmesi isteniyor. Ben idare şifresi ile giriş yaptım. Öğretmen olarak kendi adımı seçtim. Sayfanın en üstüne "This field name is not known." Mesajı yazdığını farkettim. Tanımlı değil gözüküyor sanki.

Çok ilginç... Fotoğraflı liste çıkıyor ama metinsel isim listesi çıkmıyor...

Arkadaşlar e-okuldan raporlar kısmında sınıf listesi almak isterken aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. Fikri olan var mı?
Biliyor musunuz, bu sorun lise(ortaöğretim) öğrenci listesi alırken yok. Ortaokul(ilköğretimde) var.
Ya yönetici olarak bişeyleri eksik yapıyor okul idaresi, ya da lise listede sorun yokken ortaokul listede sistemsel sorun var. Neden hala düzeltilmiyor acaba?..

Çözüm bulabildiniz mi arkadaşlar? Bulduysanız paylaşabilir misiniz? Her defasında idari bilgisayardan almak zorunda kalıyoruz.

Geri