Easy Sysprep & E-DriverPacks ile Evrensel Pc İmajı Hazırlama

Kodla Büyü
Acronis Universal Restore da sıkıntı yaşadığımdan daha fazla denememiştim. Sysrep yöntemini de benzer bir özellik gibi.
denemek lazım. güzel paylaşım teşekkürler

Denemek lazım. Tabi önce temiz bir kurulum gerekiyor.
Kuruluma silverlight da eklemek iyi olur.

Hocam tam sistem kurulumu yapın sadece silverlight değil Office pdf flash güvenlik sistem vas tüm programlarınızı yükleyin hiçbirşeyi arkaya bırakmayın.

Hiç deneyen olmadı mı :?:
Herkes "Mesajım bulunsun. Zor gelmezse belki bir ara bakabilirim." anlamında mı teşekkür ediyor.

Hocam içerik için teşekkürler bir sorum olacak burda sysrep programı ile kurulu sistemden driverları kaldırıyoruz.
Sorum şu yedek için hangi programı öneriyorsunuz yada yedek için de sysrep kulşlanılabiliyor mu?

ne zamandır bu konu aklımda, bu hafta müsaitim 1 haftalığına bekarım :) , @kalelibilişim şu çin indirme siteleri yerine gerekli programları drive sitelerine yüklesen olmamı?

@ hastasıyız dede
İlgili driver paketleri boyut olarak çok yer kaplıyor. Hem xp için ayrı, win 7 için ayrı paketler var. ve bu paketler sürekli güncelleniyor. Onun için çin sitesinden indirirseniz her zaman en son sürümü indirmiş olursunuz. Yine de isterseniz siz yapın ben linkleri ilk mesaja ekleyeyim.

@ falloosely bir çok kişi sizin gibi yazdı fakat geri dönüş yapmadı.

kalelibilişim' Alıntı:
@ hastasıyız dede
İlgili driver paketleri boyut olarak çok yer kaplıyor. Hem xp için ayrı, win 7 için ayrı paketler var. ve bu paketler sürekli güncelleniyor. Onun için çin sitesinden indirirseniz her zaman en son sürümü indirmiş olursunuz. Yine de isterseniz siz yapın ben linkleri ilk mesaja ekleyeyim.

@ falloosely bir çok kişi sizin gibi yazdı fakat geri dönüş yapmadı.
benim 200 gb yandex disk alanım var istersen şifreleri gönderebilirim, dün çin sitelerinden indiremedim.

Benim bağlantım yavaş upload edemem. Ama yarım saat veya bir saat sonra tem dan bağlanıp senin pc ye indirebilirim. Bu arada güvenlik programları uyarı verip dosyaları silebiliyor.

kalelibilişim' Alıntı:
Benim bağlantım yavaş upload edemem. Ama yarım saat veya bir saat sonra tem dan bağlanıp senin pc ye indirebilirim. Bu arada güvenlik programları uyarı verip dosyaları silebiliyor.
tam saat ver o saatte özelden mesajlaşalım, bu arada comodo kullanıyorum ve comodo çok hassas

Geri