el emeği, göz nuru e-dergimiz bitti sonunda...

Kodla Büyü
nefes23 hocam e-dergi programı için çok teşekkürler...
sizden bir ricam daha olacak okul sitenizdeki tanıtım programının adını yazar yada paylaşır mısınız....

güzel bir dergi ve güzel bir paylaşım hocam...

üzerinde de inanılmaz bir emek var....tebrikler......

hocam hoş olmuş zamanla geliştirirsiniz
ben sitenize bakarken bişey dikkatimi çekti onu söylemek istedim
herşey yeni sayfada açılıo sanırım ancak anasayfaya tıkladığımızda da yeni sayfada açılıo
kasten mi öyle yaptınız farkında olmadan mı bilmediğim için söyliim dedim
ellerinize sağlık...

eylul' Alıntı:
nefes23 hocam e-dergi programı için çok teşekkürler...
sizden bir ricam daha olacak okul sitenizdeki tanıtım programının adını yazar yada paylaşır mısınız....

okul tanıtım slaytını proshow gold da yaptım hocam:)

bote_sevinc' Alıntı:
hocam hoş olmuş zamanla geliştirirsiniz
ben sitenize bakarken bişey dikkatimi çekti onu söylemek istedim
herşey yeni sayfada açılıo sanırım ancak anasayfaya tıkladığımızda da yeni sayfada açılıo
kasten mi öyle yaptınız farkında olmadan mı bilmediğim için söyliim dedim
ellerinize sağlık...

evet bende farkına vardım bugün. normalde index sayfamda iframe vardı onu kaldırdım e-derg için tıklayın, site için tıklayın diye iki menü oluşturdum. iframe kalktığı için sorun oldu. sitemize gitmek için tıklayın kısmına tıklarsanız ordan herşey iframe ile açılıyor :)

tşkrler , hocam ama psd indirme sürekli sayıyor ama indirmiyor , başka alana yükleme gibi bir şansımız var mı ?

psdleride indirmek istiyorum ...

şimdiden tşkkrler

Ben de biraz zor indirdim, tekrar tekrar geri sayıyordu ama düzeldi.

Hocam paylaşım için teşekkürler :wink:

güle güle kullanın arkadaşlar..zor iniyorsa yarın başka bir alana yüklerim :wink:

Dergin çok güzel olmuş müthiş bir emek olduğu ortada. Kullandığın flash script de bütünlük sağlamış. Ama her zaman söylüyorum yine de söyleyeceğim. E-dergi asla okunmuyor. Emeğinize yazık. Eğer baskı yapmayacaksanız e-dergi hazırlayıp vaktinizi harcamayın. Bırakın dergi kendi orjinal tadında daha güzel. Günümüzde en güzel e-dergi web sitesidir.

Arkadaşlar E-dergilerinizi PDF oalrak paylaşırsanız veya bizim yaptığımız gibi http://issuu.com/ibnisina/docs gibi gerçek bir dergi inceleme çevirme flashı olan paylaşım sitelerine verirseniz daha kolay inceler ve nasipleniriz.

Bu sitede bizim tüm e-dergilerimizi inceleyebilirsiniz.

Standart okul dergisi formatında ÇÖRTEN
Öğretmenlerin okuduklarını paylaştıkları KitaPencere dergisi vs.

arkadaşlar jpg uzantıların yanısıra swf dosyalarını da kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken xml dosyasında *.jpg yerine *.swf yazmanız. Örneğin içindekiler bölümü flash ile tasarlanabilir.(orjinali de öyle zaten)
derginin içeriği süper olmuş. emeğinize sağlık. keşke Türkçe öğretmenleri de bizim kadar istekli olsa bu işlere:)

xtasy' Alıntı:
Dergin çok güzel olmuş müthiş bir emek olduğu ortada. Kullandığın flash script de bütünlük sağlamış. Ama her zaman söylüyorum yine de söyleyeceğim. E-dergi asla okunmuyor. Emeğinize yazık. Eğer baskı yapmayacaksanız e-dergi hazırlayıp vaktinizi harcamayın. Bırakın dergi kendi orjinal tadında daha güzel. Günümüzde en güzel e-dergi web sitesidir.

söylediğinizde haklı olabilrisniz bir nebze ama okumaya niyeti olmayan insan baskı halindekini de okumaz. zaten yazıdan ziyade görsellere önem vermeye çalıştık. emeğime yazık değil bence. çünkü ben bu çalışmayı yapmaktan çok mutluyum. kimseden hiçbir olumlu yada olumsuz dönüt almasam bile bir ürün ortaya çıkarmanın zevki bambaşka. sadece bu sebeple bile olsa değer bence..iyi çalışmalar :)

Geri